Pondělí 25. října 2021, svátek má Beáta
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Jsem přehlížený, zlobí se Bednář

Česko

LONDÝN V anglické Premier League se začíná znovu dostávat do formy, za West Bromwiche nastřílel už tři góly, ale pozvánka do fotbalové reprezentace mu stále nepřišla.

Právě proto si útočník Roman Bednář v rozhovoru pro deník The Times znovu postěžoval, že chybí v českém národním týmu. „Nerozumím tomu,“ prohlásil.

„Hraju v Premier League. Petr Čech je v reprezentaci, Tomáš Rosický je v reprezentaci, a já ne. Dávám góly, loni jsem dával góly. To nestačí?“ řekl Bednář listu, který o něm včera otiskl dlouhý článek. The Times také poznamenávají, že seznam věcí, na které si Bednář stěžuje, se může zdát nekonečný, a tak není divu, že mu manažer týmu Tony Mowbray dal přezdívku Mr. Grumpy (Pan Nerudný).

„Nemohl jsem být šťastný, když jsem seděl na lavičce... Teď mi dává šanci - stejně jako dalším hráčům - a myslím, že si vedu dobře,“ vysvětloval Bednář, proč nebyl vždy spokojen.

The Times napsaly, že Bednář vzal Premier League útokem svými góly, drzostí i sebedůvěrou, která je taková, že se sám přirovnává ke Cristianu Ronaldovi. „Myslím, že mám něco speciálního, co nikdo jiný nemá. Vím, že Ronaldo je rychlý, dává góly, má skvělou techniku, všechno. Ale já jsem jiný hráč a mohu být v některých směrech lepší než on,“ prohlásil Bednář.

Bednář, který hrál v Mladé Boleslavi, skotském Heart of Midlothian a od loňska působí ve West Bromwichi, dal od začátku anglické ligy v šesti zápasech tři góly. O víkendu nastoupí právě proti Ronaldovi, West Bromwich se představí v Manchesteru v duelu proti domácím United.

Autor:

Syndrom Petra Pana. Proč někteří muži nikdy nedospějí a žijí jako paraziti

Premium V každém chlapovi zůstává kousek kluka, ale musí to být právě jen ten kousek. Pokud muž nechce vyrůst a převzít...

Čína má Evropu v hrsti, za pár týdnů dojde hořčík. Auto bez něj nevyrobíte

Premium Vše nasvědčuje, že současná čipová krize v automobilovém průmyslu je jen zahřívacím kolem před tím, co se na Evropu...

Váš syn bude žít jen pár týdnů. Zpověď matky zesnulého hokejisty Buchtely

Premium Přežít své dítě. Pro každého rodiče ta nejhorší představa. Teprve dvacetiletý hokejista Ondřej Buchtela zemřel loni v...

Koupání je legrace. Zvlášť, když voda šumí, bublá a je barevná
Koupání je legrace. Zvlášť, když voda šumí, bublá a je barevná

Večerní hygiena je důležitá. A co teprve u dětí, které přes den nemyslí na to, že se nemají umazat. Jak zařídit, aby se děti do vany těšily a vy...