Úterý 23. dubna 2024, svátek má Vojtěch
130 let

Lidovky.cz

Kate Mossová chystá svatbu

Česko

LONDÝN Bývalá britská modelka Kate Mossová se bude vdávat. Podle britského deníku The Sun se zasnoubila se svým partnerem, muzikantem Jamiem Hincem.

Sedmatřicetiletá Mossová a čtyřicetiletý Hince, který je kytaristou skupiny The Kills, se vezmou 2. července. Hlavní družičkou má být modelčina osmiletá dcera Lila, napsal bulvární list.

Podle něj Hince nabídl sňatek Mossové v posteli v jejich domě v severním Londýně a překvapil ji velmi drahým zásnubním prstenem z 20. let.

„Bude to matka všech svateb. Bude to velká party, jedna z největších, kterou Kate uspořádá, a že jich už pár uspořádala,“ řekl listu nejmenovaný přítel snoubenců.

Také Mossová podle deníku žertovala, že bude nejslavnější Kate, která se letos vdá, a ne Kate Middletonová, která si koncem dubna bere prince Williama.

Mossovou a Hince seznámila po koncertě v roce 2007 společná známá, herečka Sadie Frostová. Jejich vztah byl místy dost bouřlivý a před dvěma lety přinesly britské bulváry snímky Hince, jak odchází s kufry poté, co ho Mossová vyhodila. Tehdy se prý vše během pár dní urovnalo a za poslední rok se ještě více sblížili. Klíčovou roli prý hraje i to, že si Lila, kterou má Mossová s bývalým partnerem Jeffersonem Hackem, Hince oblíbila.

Mossová byla v minulosti krátce zasnoubená se zpěvákem Petem Dohertym.

Podle The Sun chodila i s americkým hercem Johnnym Deppem a britským komikem Russellem Brandem.

Autor:

Quality Hotel Brno Exhibition Centre
RECEPČNÍ

Quality Hotel Brno Exhibition Centre
Jihomoravský kraj
nabízený plat: 30 550 - 30 550 Kč