Sobota 15. června 2024, svátek má Vít
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Koncerty se prodávaly dál

Česko

S lístky na plánované turné Michaela Jacksona se obchodovalo ještě hodiny po jeho smrti.

LOS ANGELES „Král popu“ Michael Jackson byl již několik hodin po smrti, ale ještě včera dopoledne bylo možné koupit vstupenky na jeho červencové koncerty v Londýně. Prodávající chtěli za dva běžné lístky na internetové aukci eBay až 1200 eur (více než 31 tisíc korun), za VIP vstupenky pak téměř dvojnásobek.

Naopak burza se vstupenkami Seatwave se sídlem v Londýně veškeré nabídky týkající se koncertů Michaela Jacksona stáhla. Ještě ve čtvrtek se na ní vyměňovaly stovky lístků na jeho „comebackovou“ sérii koncertů, která měla začít 13. července v londýnské O2 areně. Během včerejška navíc pořadatelé koncertů oznámili, že vrátí peníze. „I když se to nejspíš pěkně prodraží,“ konstatovala agentura Reuters.

Na internetu se včera objevovaly i vstupenky na koncerty, na nichž Jackson vystoupil už před lety. Za řádově desítky až stovky dolarů se tak například na eBay prodávají nevyužité lístky na koncert v londýnském Wembley z roku 1997 nebo na jeden z koncertů v rámci Jacksonova turné Victory z roku 1984.

Autor:

Agáta Hanychová: Nikdy jsem na nikoho nespoléhala. Sebe i svoje děti uživím sama
Agáta Hanychová: Nikdy jsem na nikoho nespoléhala. Sebe i svoje děti uživím sama

Zdá se, že se Agáta s ničím nemaže. Na první pohled ji nerozhodí žádný hejt, ani bývalí partneři, se kterými se dlouho soudila o rozložení péče o...