Pátek 21. června 2024, svátek má Alois
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Česko

U Prahy srazil vlak ženu, provoz na železnici do Kralup nad Vltavou stál

ilustrační snímek foto: České dráhy

V Roztokách u Prahy v pondělí časně ráno srazil vlak ženu, nehodu nepřežila. Provoz na trati mezi Prahou a Kralupy nad Vltavou na Mělnicku byl zhruba dvě hodiny přerušený. Totožnost mrtvé je zatím neznámá, případem se policisté dál zabývají, řekla policejní mluvčí Michaela Richterová. Omezení se dotklo i dálkových spojů, vyplývá z informací na webu Českých drah (ČD).
  7:02aktualizováno  7:56

Událost se stala po 5:30 ve stanici Roztoky ve směru na Libčice. „Jedná se o ženu, její totožnost dosud neznáme. Bude nařízena soudní pitva,“ uvedla Richterová.

Kvůli srážce bylo zrušeno pět spojů mezi pražským Masarykovým nádražím a Kralupy nad Vltavou, což zkomplikovalo cestu lidem v rychlících a mezinárodních spojích.

V úseku Praha-Holešovice - Kralupy nad Vltavou byla zavedena náhradní autobusová doprava s omezeným počtem autobusů. Podle Richterové byl provoz na trati obnoven kolem 7:30.

Mapy poskytuje © SHOCart a přispěvatelé OpenStreetMap. Společnost SHOCart je tradiční vydavatel turistických a cykloturistických map a atlasů. Více na www.shocart.cz

Autoři: ,

Nejlepší tip na letní grilovačku: Bez něj se neobejdete
Nejlepší tip na letní grilovačku: Bez něj se neobejdete

Ajvar skvěle dochutí všechny grilované pokrmy. V redakci jsme vyzkoušely jemný i pálivý Ajvar, který se hodí k masu i zelenině. Jaké recepty se...