Sobota 2. března 2024, svátek má Anežka
130 let

Lidovky.cz

Krutý žert, nebo geniální marketing? Kazma prý opět udeřil, obětí se měl stát Leoš Mareš

Média

  11:02
PRAHA - V úterý zveřejnil Leoš Mareš video, ve kterém světu popsal údajný brutální vtípek, kterým si z něj vystřelil tvůrce pořadu One Man Show, moderátor vystupující pod jménem Kazma. To všechno kvůli sázce, kterou Mareš uzavřel o své luxusní ferrari.

Předstíral Leoš Mareš šok z traumatického zážitku? foto: YouTube

Moderátor Leoš Mareš před měsícem uzavřel sázku se svým kolegou moderátorem Patrikem Hezuckým, podle které měl až do svého úterního koncertu v pražské O2 Aréně jezdit výhradně v trabantu. Podle sázky by kdokoli, kdo Mareše uvidí v jiném autě než trabantu, dostal moderátorovo Ferrari Spider. Toho se podle Mareše rozhodl využít právě Kazma Kazmitch, který si měl na moderátora Evropy 2 připravit krutý žert.

Mareš v osmiminutovém videu popisuje, jak v pondělí před šestou ráno vyrazil do práce, jak jinak než trabantem. „Zažil jsem šok, nejdřív jsem viděl dva přejeté kance a pak jsem viděl dopravní nehodu, která vypadala strašně tragicky,“ říká Mareš, který na videu vypadá velmi unaveně.

„Byla tam multikára s kůly na korbě. Ta nabourala auto s tím, že jeden z těch kůlů byl proražený předním sklem. Byl tam zaklíněný člověk, který chroptěl,“ popisuje moderátor. Podle Mareše muž vypadal, že umírá, okolo prý navíc pobíhala křičící paní, údajně jeho manželka, která měla Mareše prosit o pomoc. Podle svých slov z toho byl jednačtyřicetiletý moderátor absolutně vyvedený z míry. Žena měla prý volat záchrannou službu. 

„Vzal jsem si od té paní telefon a paní z linky záchranky mi řekla, že sanitka už jede. Do toho ta paní pořád křičela, že jí zemře manžel, ten mezitím chroptěl v tom autě. Paní na lince mi řekla, že by potřebovala, abych zkusil s tím nabouraným autem trochu couvnout zpátky. Tak jsem couvl, ulevilo se mi, když jsem viděl, že pánovi se udělalo líp. A najednou se na mě pán kouknul a všude byly kamery,“ vypráví Mareš.

V tu chvíli se měl na místě objevit i Kazma, který Marešovi řekl, že ho nachytali, jak řídí jiné auto, než trabanta. „V prvním okamžiku jsem to vůbec nepochopil,“ svěřil se fanouškům Mareš. Podle něj se mu hlavně ulevilo, že se nic nestalo, vše prý vypadalo velmi reálně. „Mám z toho trauma, prožil jsem minuty, kdy jsem se snažil zachraňovat lidský život. Ostatní to brali jako televizní show, ale já na to musím pořád myslet,“ říká ke konci videa Mareš s tím, že by se raději soustředil na koncert, který ho čeká.

Nepochopím, kam až lidé mohou zajít, napsala Marešová

Na Instagramu už ve videu reagoval i Patrik Hezucký, se kterým Mareš sázku uzavřel. „Sázku měl Leoš prohrát, kdybych ho nachytal, jak se rozvaluje někde v mercedesu, kde si myslí, že ho nikdo nevidí. Ale když si myslel, že zachraňuje lidský život? To ne, takhle jsme to tedy nemysleli,“ říká Hezucký.

Na síti se už ozvala i Marešova manželka Monika. „Nikdy nepochopím, kam až jsou lidi schopni zajít. Ať už je to ze smutku, zoufalství, pro zábavu nebo dokonce to dokážou schovat za ‚dobrou věc‘. Jsou tři hodiny ráno a místo toho, abychom spali, tak s člověkem, kterého miluji a má to největší srdce, co jsem poznala, řešíme něco, co ani neumím slovy popsat,“ komentuje údajný incident na síti Monika Marešová.

24.dubna 2018 v 07:21, příspěvek archivován: 24.dubna 2018 v 10:46

Reakce na internetu jsou sporné. Někdo vidí v údajném incidentu jen obratnou reklamu před Marešovým velkým koncertem (spousta Kazmových vtípků je navíc dopředu domluvená), jiní se stavějí za Mareše a tvrdí, že tenhle vtip už byl hodně za hranicí dobrého vkusu.

Mareš ve videu také říká, že se začal shánět po nějaké nadaci, která pomáhá obětem dopravních nehod. Shodou náhod Kazma jednu nadaci tento měsíc založil.

Lze předpokládat, že videa z místa krutého žertu se objeví v Kazmově One Man Show, kde se také dozvíme, jestli se jednalo jen o jeden velký žert i z Marešovy strany.

24.dubna 2018 v 19:47, příspěvek archivován: 24.dubna 2018 v 20:25

VIDEO: Video Facebook Kazma Kazmitch 24. 4. 2018 19:47

Pro zobrazení videa musíte mít zapnutou podporu JavaScriptu

U dopravní nehody zastaví jen jeden člověk z deseti. Jsme rádi, že se dnes Leoš Mareš stal nevědomky ambasadorem všech těch, kteří by zastavili. Stejně jako se TV Prima před rokem nevědomě stala ambasadorem všech lidí s Tourettovým syndromem. Zapamatujte si má slova. Osvěta je totiž v tomto příběhu to důležité. A to je jen malá část skládanky, které se Leoš Mareš stal součástí. Příběh pokračuje. Možnost ho dopsat, teď máte i vy. Pravidla sázky byly jasně definovány. #Ferrarinadobrouvec

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!