Pondělí 26. února 2024, svátek má Dorota
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Česko

Lidovky.cz nadělují vánoční dárky. Získejte zdarma HBO a iDNES Premium na 3 měsíce

Předčasný dárek k Vánocům foto: iDNES.cz

Prémiové Vánoce na serveru Lidovky.cz začínají. Čtenáři s prémiovým členstvím mohou po celé svátky sledovat zdarma 195 televizních kanálů včetně HBO, navíc získají i přístup do streamovací služby HBO MAX. Pokračuje také akce iDNES Premium na tři měsíce zdarma, takže za širokou televizní nabídku ani za články na Lidovky.cz, iDnes.cz, Expres.cz a další benefity nezaplatíte ani korunu.
  6:00

Téměř tři tisíce korun je běžná ceníková hodnota obsahu, který mohou čtenáři ve vánoční mimořádné akci získat zdarma. Na tři měsíce je možné si vyzkoušet členství v iDNES Premium a k tomu získat na stejnou dobu téměř dvě stovky televizních kanálů díky SledovaniTV, včetně HBO, v nabídce je také přístup na HBO MAX.

Nabídka v iDNES Premium

Televize na Vánoce Ušetřete 2 400 Kč a získejte i prémiové TV programy

Zdarma můžete na 3 měsíce získat na dvě stovky televizních kanálů, přístup ke 120 hodinám nahrávek a 265 prémiovým filmům. Součástí balíčku je bezplatný přístup ke všem programům HBO a na měsíc také ke streamovací službě HBO MAX. Ideální dárek na vánoční svátky. Stačí si vyzvednout kód a uplatnit jej podle návodu.

Televize přes internet SledovaniTV

Seriály Novinky i tradiční nekonečné cykly

Šetřete při vánočním cukroví, Jak přežít zimu, Rozpad Československa, Zrada. Prémiová nabídka seriálů se na podzim rozrostla o celou řadu novinek. Čtenáři se rádi vracejí i k nekonečným cyklům, které mají na iDNES Premium už léta své místo: Peklo Protektorát, Pečení pro každého, Pohnuté osudy.

Prémiový čtenář má přístup ke všem aktuálním článkům a může listovat i v bohatém archivu, který za více než tři roky zaplnily už tisíce zpráv. K nejúspěšnějším tématům se redaktoři vracejí a zajímají se: Co bylo dál?

Exkluzivní soutěže Palivová karta nabitá na 50 tisíc korun

K výhodám členství v iDNES Premium patří také exkluzivní soutěže. Nyní můžete získat například palivovou kartou nabitou na 50 000 Kč, kterou lze celý rok používat v síti čerpacích stanic MOL na pohonné hmoty i na další útratu. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí při slosování. Spousta dalších soutěží o hodnotné dárky se ještě chystá.

Dárky pro čtenáře iDNES.cz

Vstupenky dříve Daniel Landa, Johnny Depp v Brně a další

V minulém týdnu mohli členové iDNES Premium zakoupit vstupenky dříve na první koncert Daniela Landy v O2 areně, také na dvoudenní Slavkov Open u Brna, na kterém zahrají legendy Deep Purple a Hollywood Vampires se slavným hercem Johnnym Deppem.

Jen s iDNES Premium je možné si zakoupit vstupenky na nejlepší místa nebo si je v klidu pořídit na akce, kde hrozí rychlé vyprodání. Několik dní předtím, než jdou do prodeje pro veřejnost. I tento týden půjde do prodeje pár velkých akcí, o kterých ještě nemůžeme mluvit. Vstupte do iDNES Premium a připravte se!

Daniel Landa se vrací do O2 areny

Slavkov Open 2023

Digitální předplatné 20 titulů včetně Lidových novin a MF DNES zadarmo

Až 8 000 Kč ročně mohou ušetřit členové iDNES Premium. Součástí je totiž přístup k digitálnímu předplatnému, kde si lze vybírat z 20 různých titulů novin a časopisů. Své si mezi nimi najde každý. Čerstvá vydání deníků Lidové noviny a MF DNES jsou k dispozici hned po půlnoci, tedy mnohem dříve, než se objeví na novinových stáncích. V nabídce jsou i časopisy, například oblíbené Téma, Žena a život a další tituly.

Filmy a knihy Stahujte zdarma e-knihy a audioknihy, dívejte se na filmy

Jen od začátku roku se mohli čtenáři iDNES Premium podívat na téměř stovku různých filmů, stáhnout si 60 audioknih nebo 50 e-knih zdarma. To vše v rámci předplatného. Celou nabídku je možné hlídat v sekci Zábava.

Autor: