Neděle 25. února 2024, svátek má Liliana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

MANAŽEŘI

Česko

Chmelík spoluvlastní Corpin Partners Od 1. prosince se spolumajitelem a druhým řídícím partnerem Corpin Partners stal dosavadní ředitel oddělení Investment Banking WOOD & Co Jan Chmelík (34). Druhým spolumajitelem a zakladatelem firmy je Jiří Hák. Corpin Partners poskytuje poradenství v oblasti fúzí a akvizic, v ČR zastupuje banku Rothschild.

Fashion Arenu řídí Vlček V čele správy nového pražského outletového centra Fashion Arena, otevřeného v listopadu ve Štěrboholích, stojí Richard Vlček (33). Do nové funkce postoupil z pozice manažera maloobchodu pro východní Evropu ve společnosti Puma, kde působil od roku 2005. Je absolventem Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně.

Fondu 3C šéfuje Hessenberger Ředitelem Fondu 3C byl jmenován Robert A. Hessenberger. Fond nově založila společnost Discovery group kvůli expanzi ve střední Evropě. Hessenberger vystudoval práva na Vídeňské univerzitě a získal doktorát ve stejném oboru na univerzitě v Salzburgu. V Praze působí od roku 1997.

V Unipetrolu je auditorem Tait Ředitelem interního auditu firmy Unipetrol se stal Christopher Tait (35). Ten působil od roku 1996 do října 2007 ve společnosti Česká rafinérská, která je dceřinou společností holdingu Unipetrol. V letech 2005 až 2007 zde vedl odbor interního auditu a řízení rizika, poté byl asistentem generálního ředitele.

Milovníci šití, pozor! Vyhrajte balíček pro šicí nadšence od Funny Bunny
Milovníci šití, pozor! Vyhrajte balíček pro šicí nadšence od Funny Bunny

Tentokrát přinášíme soutěž pro všechny kreativní duše, které milují práci s látkami. Tři výherci získají šicí balíček od Funny Bunny, který dodá...