Pátek 12. dubna 2024, svátek má Julius
130 let

Lidovky.cz

MANAŽEŘI

Česko

Zweep postoupil do čela komory Novým předsedou představenstva Nizozemsko-české obchodní komory byl zvolen Rolf-Jan Zweep, výkonný ředitel ING Bank ČR a generální ředitel Wholesale Banking. Ve funkci nahradil Dirka Kroonena, ředitele Ernst & Young pro střední a jihovýchodní Evropu.

Ryupin povede Lukoil ve střední Evropě Novým generálním ředitelem ropné a plynárenské společnosti Lukoil pro střední i východní Evropu a Belgii se stal Denis Ryupin (36). Vystřídal Nazima Suleymanova, který byl pověřen řízením nově založené společnosti Lukoil Italia. Ryupin dřív vedl Lukoil Romania.

Bendová pečuje o POS stojany Obchodní ředitelkou společnosti Branaldi, výrobce POS stojanů a materiálů marketingové podpory, se stala Hana Bendová (33). Do firmy přišla ze společnosti Boomerang Publishing, kde zastávala funkci projektové manažerky.

Hospodský šéfem expertních služeb Novým ředitelem expertních služeb výzkumné společnosti GfK Praha se stal Richard Hospodský (37). Do GfK přišel z agentury Insight, kde sedm let zastával funkci obchodního ředitele, předtím pracoval ve výzkumné agentuře Aisa.

Rozdáváme plenky Pampers ZDARMA
Rozdáváme plenky Pampers ZDARMA

Otestujte s námi tři velikosti plenkových kalhotek Pampers Pants. A vyhněte se tak dalším "kakamitám" díky speciální zadní kapse a 360stupňovému...