Neděle 3. března 2024, svátek má Kamil
130 let

Lidovky.cz

MANAŽEŘI

Česko

Avivu povede v Česku Veselý

Novým generálním ředitelem společnosti Aviva životní pojišťovna se stal Karel Veselý, dosavadní obchodní ředitel. Ve funkci vystřídal Stephena Mariniho, který postupuje do evropského vedení skupiny Aviva. Veselý působí v pojišťovně Aviva od jejího vstupu na český trh v roce 1997 (pod jménem Commercial Union). V letech 2000 až 2005 pracoval jako vedoucí pojistný matematik, obchodním ředitelem se stal koncem roku 2005.

Němec postoupil do čela TrustPortu Novým ředitelem TrustPortu, výrobce bezpečnostního softwaru, byl jmenován Vladislav Němec. Ve funkci nahradil Jiřího Mrnuštíka, který vedl firmu od jejího vzniku. Němec dřív působil například jako projektový manažer Komerční banky nebo obchodní a marketingový ředitel Rodinného pivovaru Bernard. Do TrustPortu přišel z vedení firmy Cleverlance, kde zodpovídal za obchodní aktivity v oblasti pojišťovnictví.

Otestujte šampon vhodný i pro ty nejmenší KIND od Mádara
Otestujte šampon vhodný i pro ty nejmenší KIND od Mádara

Že je mytí dětských vlásků věčný boj? To jste ještě nevyzkoušeli organický šampon KIND od značky Mádara, který se pyšní složením bez agresivní...