Úterý 18. června 2024, svátek má Milan
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Mladík přežil nehodu v autě, poté se zabil skokem z portálu tunelu

Česko

  19:22
OSTRAVA - K tragické události došlo v sobotu na dálnici z Ostravy směrem na Olomouc. Řidič, který se pravděpodobně snažil spáchat sebevraždu, narazil se svým vozem do betonové konstrukce tunelu. Nehodu však přežil a se životem se rozhodl skoncovat skokem mezi projíždějící autaz portálu tunelu.

Ilustrační foto foto: Jiří ReichlLidové noviny

Lidovky.cz o tom informovala olomoucká policejní mluvčí Marta Vlachová. Sedmadvacetieltý řidič osobního auta Audi na 293,5 km narazil do spodní části betonového oblouku tunelu v sobotu kolem desáté hodiny večer. Jeho vůz pak proletěl tunelem a za ním se převrátil mimo silnici na střechu.

Řidič však z této nehody vyvázl bez zranění. Vystoupil tedy z auta a vyšplhal na horní okraj tunelu, přelezl zábradlí a z výšky 7 metrů skočil na silnici pod projíždějící vozidla. Muž na následky utrpěných zranění na místě zemřel. Zda byl příčinou smrti pád na vozovku nebo střet s autem určí až pitva.

Policie dále uvedla, že po zemřelém muži bylo již v sobotu večer vyhlášeno pátrání v Ostravě. Jeho známý totiž v bytě nalezl dopis na rozloučenou, kde uvádí, že chce spáchat sebevraždu.

Autor:
Témata: tunel, Ostrava, Olomouc, Audi