Úterý 28. května 2024, svátek má Vilém
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Kriminalisté řeší vraždu v Řepích, po napadení v autoservisu tam zemřel muž

Česko

  14:49aktualizováno  19. dubna 13:45
Pražští policisté vyšetřují případ napadení v autoservisu v Řepích. „Na místě byl zadržen jeden muž, druhý i přes poskytnutou resuscitaci zemřel,“ uvedl pro iDNES.cz tiskový mluvčí policie Jan Daněk. Případu se věnují kriminalisté z oddělení vražd.

Podle informací iDNES.cz z místa došlo k tragické události v autoservisu poblíž garáží Řepy v Reinerově ulici v Praze 17.

Na místě zasahovala posádka záchranářů s inspektorem a také posádka středočeských záchranářů. „Muž při napadení utrpěl zranění neslučitelná se životem, i přes resuscitaci zemřel,“ uvedl tiskový mluvčí pražských záchranářů Karel Kirs.

Na místo dorazily všechny složky IZS, policisté servis obehnali policejní páskou. Jaké konkrétní zranění muž utrpěl, kriminalisté zatím nepřiblížili.

V pátek odpoledne policie oznámila, že kriminalisté čin kvalifikovali jako vraždu. „Ve věci probíhají standardní úkony trestního řízení, které směřují k zahájení trestního stíhání muže, jenž byl na místě činu zadržen,“ napsali na síti X.

Mapy poskytuje © SHOCart a přispěvatelé OpenStreetMap. Společnost SHOCart je tradiční vydavatel turistických a cykloturistických map a atlasů. Více na www.shocart.cz

Autor:

Rozdáváme ovocné pochoutky ZDARMA
Rozdáváme ovocné pochoutky ZDARMA

Ovoce, nebo čokoláda? Zapojte se do testování a ochutnejte oboje najednou! Šnek BOB přichází s novinkou v podobě ovocných pochoutek v čokoládě....