Pondělí 17. června 2024, svátek má Adolf
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Náš útok je prostě famózní!

Česko

Jak vidí ligu SPARŤAN

Tak máme na krku další velkou mediální „kauzu“ o rozvraceči letenského týmu. „Nevím, co vlastně chceme uhrát, když někteří naši kanonýři nedokopnou ani k bráně a góly střílí sedmnáctiletý kluk. To je tragédie, velká tragédie,“ prohlásil po dalším z řady sparťanských festivalů marnosti v Příbrami nejlepší hráč (Super Tom je stále zraněný, ach jo) Jaromír Blažek.

Jak už bývá v Česku zvykem -obzvlášť jedná-li se o hráče ACS -novináři se výroku okamžitě chytili, udělali z něj velké téma o tom, jak šestatřicetiletá stálice mezi tyčemi rozvrací kabinu. některá média dokonce začala spekulovat o možnosti zaslání obvyklé esemesky JUDr. Danielem Křetínským a ptát se sparťanského vedení, zda „Blážu“ nevyřadí z kádru.

Pozoruhodné. Co měl tak asi gólman říkat, když se ho novináři zeptají? Hrajeme fakt parádně, hlavně v útoku nám to klape, do čeho kluci vepředu kopnou, to nám tam spadne. Opravdu??? To by si asi všichni klepali na čelo a měli by k tomu zatraceně velký důvod.

Blažek jen vcelku výstižně shrnul to, co beztak všichni vidí a vědí. Nejsmutnější na celé situaci letenské ofenzivy je fakt, že se trenéři vymlouvají na to, že nám chybí Holenda. No fakt. Může někdo vysvětlit proč? Možná by nebylo od věci dát více příležitostí Prudnikovovi, kterého - zdá se - Pepík odepsal po promarněné šanci v prvním poločase s FC Betonians 007.

Obvyklé rivaly tentokrát vynechme. Nestojí za řeč. Snad jen jedno slovo závěrem: Šeriff!!! Ha, ha...

O autorovi| PETR KOLÁŘ, Autor (31) je namyšleným sparťanem a vždy jím bude.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!