Úterý 21. května 2024, svátek má Monika
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Česko

Při nehodě dvou aut u Čejkovic se zranilo pět lidí, jeden těžce

Nehoda dvou aut mezi Čejkovicemi a Velkými Bílovicemi. foto: HZS JMK

Při nehodě dvou aut mezi Velkými Bílovicemi a Čejkovicemi na pomezí Břeclavska a Hodonínska se v sobotu odpoledne zranilo pět lidí, z toho jeden těžce. Hasiči jej z pomačkaného vozu museli vyprostit s pomocí páteřové desky.
  18:16aktualizováno  21. dubna 9:35

Nehoda se stala krátce před druhou hodinou. Přistával u ní i vrtulník, nejhůře poraněného pasažéra záchranáři letecky transportovali na urgentní příjem do Brna.

Podle stavu havarovaných vozidel lze usuzovat, že se auta zřejmě srazila čelně. „Zbylí čtyři lidé včetně jednoho dítěte měli lehká zranění a záchranáři je rozvezli do nemocnic,“ uvedla mluvčí krajské záchranky Michaela Bothová.

Silnice druhé třídy byla kvůli vyšetřování a odstraňování následků nehody uzavřená.

V sobotu odpoledne hasiči pomáhali také u nehody na dálnici D2 ve směru na Bratislavu, konkrétně na 2. kilometru, kde se srazila dvě osobní auta a jedno nákladní. „Jeden z řidičů musel být z osobního auta vyproštěn,“ doplnil mluvčí krajských hasičů Štěpán Komosný. Příčiny obou nehod policisté zjišťují.

Mapy poskytuje © SHOCart a přispěvatelé OpenStreetMap. Společnost SHOCart je tradiční vydavatel turistických a cykloturistických map a atlasů. Více na www.shocart.cz

Autoři: ,

Prodej bytu 2+1 55m2
Prodej bytu 2+1 55m2

Ve Smyčce, Ústí nad Labem - Ústí nad Labem-centrum
3 290 000 Kč