Neděle 3. března 2024, svátek má Kamil
130 let

Lidovky.cz

Česko

Policie hledá čtrnáctiletou dívku z Přerovska, může být se starším přítelem

Policie pátrá po čtrnáctileté Anetě Zatloukalové. foto: Policie ČR a Leila Hamdanová; koláž iDNES.cz

Policisté Olomouckého kraje už druhý den pátrají po čtrnáctileté dívce z Přerovska, která zřejmě odešla z domova. O pomoc nyní požádali veřejnost, pohřešovaná se mimo jiné může pohybovat po Olomouci.
  18:01

Čtrnáctiletá Aneta Zatloukalová, která ovšem vypadá zhruba o dva až tři roky starší, je vysoká přibližně 160 centimetrů a váží kolem 45 kilogramů. Má hubenou postavu, modré oči a plavé dlouhé vlasy s pěšinkou uprostřed.

„Naposledy byla spatřena v pondělí dopoledne v Přerově a je možné, že odcestovala do Olomouce. Mohla by se pohybovat se svým dvacetiletým přítelem a dalším společným kamarádem,“ uvedl krajský policejní mluvčí Libor Hejtman.

Dívka byla oblečená do bílých kalhot s černým lemem, černé šusťákové zimní bundy do pasu a růžového trička s krátkým rukávem. Na nohou měla kávově bílé kotníkové plátěné boty a v ruce černou kabelku, takzvané psaníčko, s řetízkem zlaté barvy.

„Žádáme ty, kteří pohřešovanou dívku spatřili nebo by věděli, kde se zdržuje, aby ihned volali na bezplatnou telefonní linku 158 nebo přímo přerovské kriminalisty na číslo 601 365 551, případně kontaktovali nejbližší policejní služebnu,“ vyzval Hejtman.

Autor: