Sobota 2. března 2024, svátek má Anežka
130 let

Lidovky.cz

Česko

V popelářském voze v Havířově zemřela mladá žena, patrně ji zmáčkl lis

Ilustrační foto foto: Profimedia.cz

Tělo mladé ženy se ráno našlo v popelářském voze v Havířově na Karvinsku. Žena zřejmě zemřela poté, co se dostala do lisu na odpad. Podle svědků se totiž při lisování z prostoru na odpad ozval křik.
  9:53aktualizováno  12:27

„Havířovští policisté se zabývají ranním nálezem těla v popelářském voze, respektive při činnosti obsluhy vozu. Jedná se o mladou ženu, u které byla konstatována smrt,“ řekla policejní mluvčí Soňa Štětínská s tím, že neštěstí se stalo okolo sedmé hodiny ráno.

V prostoru dvora ulice Československé armády popeláři vysypali modrý kontejner na papír. Žena zřejmě v mrazivé noci zalezla pod vrstvu papíru, a proto při zběžné kontrole kontejneru nebyla vidět. Ale po vysypání obsahu se z popelářského vozu ozval křik.

Popeláři lis hned zastavili a bezdomovkyně s nimi údajně ještě komunikovala. Jenže zřejmě utrpěla rozsáhlá vnitřní zranění a ještě před příjezdem záchranářů zemřela.

„Policisté se i nadále zabývají veškerými okolnostmi události, kontaktují svědky a osoby, které by mohly mít k věci jakoukoliv informaci. Bude nařízena soudní pitva,“ sdělila policejní mluvčí.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!