Diskuse k článku

Poslanci odsoudili opakované útoky na Jakla jako ohrožení svobody

Sněmovna odsoudila opakovaný útok na člena Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Ladislava Jakla jako nepřijatelné ohrožení demokracie a svobody v ČR. Rozhodla o tom v úterý na návrh předsedy SPD Tomia Okamury. Před týdnem po prvním útoku na Jakla přijala podobné stanovisko, v němž odmítla vyvolávání nenávisti k lidem na základě jejich politického názoru. Jakl je názorově spřízněný s SPD.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Hrzal 5.6.2019 11:13

Jakýkoliv útok na kohokoliv odsuzuji, ALE, proč pan Jakl po údajném druhém útoku nic neoznámil policii, ale zato informoval Parlamentní listy ? Velmi zvláštní.

J. Můj 5.6.2019 7:28

tak domnělé útoky na nácka z spd jsou ohrožením svobody...to jsou opravdoví smíchmajstři.

K. Novák 5.6.2019 8:59

Jakl byl šašek vždy. Ale to Hitler byl původně také.

P. Harabaska 5.6.2019 7:05

Za rostoucí nenávist a netoleranci ve společnosti mohou ve vysoké míře novinářští nezodpovědní šmokové. Ti formulací svých článků vyvolávají negativní pocity a reakce lidí, zasévají nepravdu a lež do duší mladé generace. Dnes jsem si přečetl v Seznam zprávy tato slova: Třicet let po pádu komunistického režimu, který své občany s postižením zavíral do ústavů a schovával do lesů ... To napsala v článku o problémech např. vozíčkářů, kteří nedosáhnou na různé vypínače, novinářka Sabina Slonková narozená r. 1973, jíž v okamžiku pádu komunistického režimu bylo 16 a půl roku a o které jsme již mnoho slyšeli. Jak mnoho si asi z té doby pamatuje? V tom věku chodí děvčata do tanečních, zpívají si dobové hity, sportují a navazují první známosti s chlapci.

P. Harabaska 5.6.2019 7:12

O politiku a o občany s postižením se asi příliš nezajímají. O minulém režimu, který jsem prožil celý, si žádné iluze v paměti neuchovávám, měl jsem s ním také své problémy. Jejich vláda přinesla mnoho nesravedlnosti a zla. Ale výše uvedená slova jsou na hranici paranoie. Autorka mohla rovnou napsat, že komunisté tehdy invalidy a jinak postižené osoby fyzicky likvidovali a ty, které - jak píše - schovávali do lesů, tam nechávali jako potravu pro divokou zvěř. Tohle by si jistě rádi přečetli lidé, kteří slova novnářů, jako je autorka, nedočkavě hltají, aby "nabiti" pozitivním vztahem k současnosti napadali všechny své "ideové protivníky". Tady je kořen nenávisti a rostoucí agresivity jedněch vůči druhým. Děkujeme vám, paní Slonková, za podporu té pravé, autentické demokracie, jak o ní mluvil první polistopadový prezident svým heslem o pravdě, lásce, lži a nenávisti.

J. Můj 5.6.2019 7:26

harabaska, vzpamatujte se a nepište tady naprosté bláboly...z vašeho příspěvku tady dejchl totalitní režim jak malovaný.

P. Harabaska 5.6.2019 7:48

Vy patříte do kategorie těch lidí, kteří takové články přímo hltají. To ovšem zanechává na intelektu stopy. Podívejte se do zrcadla.

J. Můj 5.6.2019 7:51

já si zažil to, o čem paní Slonková píše...To, že je paní Slonková ročník 73 vůbec neznamená, že neví, co se za komančů postiženým dělo. Píšete sem hloupé prokomunistické příspěvky.

J. Nový 5.6.2019 6:29

Proč se SPD hádá s Piráty, kdo více podněcuje nenávist, když by si mohli sednout k několika podobným diskuzím jako tato, kde je to jasně vidět.

J. Husařík 5.6.2019 4:21

Prohlásil Kováčik, "Politici by podle Kováčika neměly zavdávat k eskalaci názorových sporů". Tak to by měl začít co nejdříve u sebe a své zločinecké partaje a co nejrychleji ji rozpustit a podat na sebe trestní oznámení za porušování zákonů a ústavy. Propagace komunismu a jeho myšlenek, je u nás stíhatelné. Jsem názoru, že jestliže se nebudeme těmto komunistickým zrůdám bránit, opět to tady ovládnou. Jakla řadím mezi ně.

J. Nový 5.6.2019 6:26

Pokud jste to samé tvrdil i v době, kdy nad nimi držel Havel ochrannou ruku s tím, že "nejsme jako oni", tak to beru, ale pokud vám tenkrát komouši nevadili, ale vadí až 30 let po revoluci, tak jste jen další z mnoha pokrytců.

P. Harabaska 5.6.2019 7:14

Za komunistů držel hubu a na výročí VŘSR a vítězného února pilně dával za okna práporky. O to víc kecá dnes. Hrdina!

J. Nový 5.6.2019 7:40

Jo. A takových je tady víc.

Š. Apolen 5.6.2019 0:39

Na kytaru už to Jaklovi nejde a nějak se musí živit. Kolem těch prognostiků se shlukují podivné kreatury.

R. Hráček 4.6.2019 23:09

Vždyť vypadá furt stejně blbě, kdyby dostal přes držku pořádně, tak bychom ho nepoznali. Ať přijede do Ostravy a nepozná se v zrcadle, tupoun.

K. Nový 4.6.2019 23:32

Vy jste z SA, útvar Ostrava?

J. Denemark 5.6.2019 4:38

On je jen z Moravy, podobně jako ti dva "SAmani", co napadli poslance Feriho.)

P. Harabaska 5.6.2019 7:16

Chudák fešák z Teplic. Napadli ho tak surově, až si o plech okenního parapetu zranil záda a roztrhnul košili.

Y. Volny 5.6.2019 0:28

Blbě vypadá a dříve se projevil jako analfabet co neumí číst,tov dobách kdy posluhoval prezidentu-Kikině.Potkat,rád bych mu přidal.A mimochodem,co asi dělá v RRTV když denně slyším desítky dezinformací asi mongoloidštinou nebo jinou imbecilskou řečí a čeština trpí ?

J. Hofmann 5.6.2019 7:27

On a podobní ,,termín pravdu a lásku,, ironizují a zesměšnují. Co je pro něj lepší lež, nenávist... Teď ,,dostal,, přes boudu a najednou hledá pochopení,pomoc v mediích kde vyplakavá. Najednou ,,lásku a pochopení,, bližního hledá. Hrdina.., tak ať bojuje. S čím kdo pracuje, s tím se také potkává.


Premium

Gott šel měsíc před smrtí do Archivu bezpečnostních složek. Měl čisté svědomí, říká Špátová

Dokumentarista Olga Malířová Špátová. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Ten titulek musím hned opravit, protože Olga Špátová s Karlem Gottem prožila vlastně roky dva. Už před deseti lety, k...

Premium

Audioknížka o životě Jeana-Paula Belmonda, vyprávěná Jiřím Krampolem. Zcela zdarma

Belmondo Mých tisíc životů | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Jiří Krampol daboval Belmonda ve 28 filmech a jeho hlas je tak s tímto hercem téměř neoddělitelně spojen. Stylově tedy...

Premium

Červenobílý život na hraně. Čína se zlobí, Tvrdík i celá Slavie trnou

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Žádná legrace to není. Aspoň pro slávisty určitě ne. Sám prezident republiky naznačil, že do slavného fotbalového klubu...