Sobota 13. dubna 2024, svátek má Aleš
130 let

Lidovky.cz

POZVÁNKY

Česko

PŘEDNÁŠKA

Závislosti a rizikové chování

PRAHA Co je to závislost, jaké druhy existují a jak ovlivňují život mladých lidí? Odpoví Veronika Sobotková z Psychologického ústavu AV ČR ve své zítřejší přednášce. Zároveň představí výsledky výzkumu Akademie věd, který zkoumal závislosti, rizikové chování a s ním související faktory u žáků základních a středních škol v Česku. Akce z cyklu Nebojte se vědy začne ve 14 hodin v Akademii věd na Národní třídě v Praze, je určena především středoškolským studentům. Vstup volný do vyčerpání kapacity sálu.

VÝSTAVA

Emil Holub na Slovensku

POPRAD Zásluhy českého cestovatele Emila Holuba v objevování Afriky představuje výstava, kterou můžete v těchto dnech navštívit v Podtatranském muzeu v Popradě. Expozice vznikla ve spolupráci se Slovenskou národnou knižnicí v Martině a Náprstkovým muzeem v Praze. V Popradu je k vidění do 25. 1. 2009.

AKCE

Zemědělstvím proti chudobě

PRAHA Pěstování „férového“ čaje v Dárdžilingu, kakaa v Bolívii a fair trade projekty na Madagaskaru jsou hlavními tématy letošního Večeru pro fair trade, který se dnes koná v Kruhové hale České zemědělské univerzity v Praze. Akce začne v 16.30 hodin zahájením fotografické výstavy, od 17 hodin následuje promítání dokumentů, besedy a ochutnávka fair trade produktů.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!