Neděle 3. března 2024, svátek má Kamil
130 let

Lidovky.cz

POZVÁNKY

Česko

PŘEDNÁŠKA

Meteorologie na počátku 21. století

KARLOVY VARY Jak meteorologům pomáhají družice a jak se interpretují jejich snímky? Moderní metody předpovědi počasí jsou tématem dnešní přednášky Martina Setváka z Českého hydrometeorologického ústavu. Koná se od 17 hodin v krajské knihovně v Karlových Varech-Dvorech. Výklad bude tlumočen do znakového jazyka.

BESEDA

Země drsné a překrásné přírody

HRADEC KRÁLOVÉ Podívat se do Edinburghu, na ostrov Skye a drsné Orkneje a pokusit se vypátrat slavnou Lochnesskou příšeru můžete spolu s Pavlem Chadimou v jeho cestovatelské besedě. Začne v 17 hodin ve Hvězdárnu a planetáriu v Hradci Králové.

POŘAD

Ochrana goril v Africe

PRAHA Afričtí policisté a vojáci znají chuť gorilího masa. Věda vysvětluje tajemné zvuky, trápící obyvatele amerického města Taos. Velryby jižní by raději neměly dodržovat zvyky svých matek, pokud chtějí přežít. Tyto a další příspěvky uslyšíte zítra v pořadu Meteor. Vysílá ho Český rozhlas 2-Praha zítra v 8.10.

Autor:

Otestujte šampon vhodný i pro ty nejmenší KIND od Mádara
Otestujte šampon vhodný i pro ty nejmenší KIND od Mádara

Že je mytí dětských vlásků věčný boj? To jste ještě nevyzkoušeli organický šampon KIND od značky Mádara, který se pyšní složením bez agresivní...