Čtvrtek 29. února 2024, svátek má Horymír
130 let

Lidovky.cz

U Pražského okruhu se převrátil kamion, sjezd v Řepích byl 12 hodin zavřený

Česko

  7:17aktualizováno  16:06
V Karlovarské ulici v pražských Řepích v pátek brzy ráno havaroval kamion, jeho řidič se zranil. Nehoda se stala u sjezdu z Pražského okruhu. Kvůli odstraňování následků byla uzavřena Karlovarská ulice ve směru do centra a sjezdy z okruhu a dálnice D6 do Karlovarské ulice. K obnovení provozu došlo okolo 16:00.

Nehoda se stala po čtvrté hodině ranní v připojovacím pruhu na Karlovarské ulici. Hasiči museli sorbentem zasypat uniklé provozní kapaliny a jar, který kamion převážel.

„Po úklidu sorbentu bude komunikace znovu zprovozněna a policie, která řeší okolnosti nehody, povolala odbornou firmu na odklizení kamionu,“ uvedli hasiči.

Přibližně 35letého muže převezla záchranná služba do nemocnice. Utrpěl poranění hlavy a hrudníku, uvedla mluvčí pražských záchranářů Jana Poštová.

Výjezd z Pražského okruhu na Karlovarskou ulici směrem do centra byl zavřený. Řidiči přijíždějící po D6 do Prahy museli sjíždět již na exitu 1 Řepy.

Doprava v místě nehody byla obnovena okolo 16:00.

Autoři: ,

Otestujte šampon vhodný i pro ty nejmenší KIND od Mádara
Otestujte šampon vhodný i pro ty nejmenší KIND od Mádara

Že je mytí dětských vlásků věčný boj? To jste ještě nevyzkoušeli organický šampon KIND od značky Mádara, který se pyšní složením bez agresivní...