Pondělí 24. června 2024, svátek má Jan
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

PROGRAM Febiofestu 2010 CineStar Anděl

Česko

PÁTEK 26. BŘEZNA

08:30 – 9. sál – Zataženo, občas

trakaře

08:30 – 12. sál – Zataženo, občas

trakaře

10:00 – 10. sál – Alenka v říši divů

10:00 – 11. sál – Alenka v říši divů

10:45 – 9. sál – Zataženo, občas

trakaře

14:15 – 1. sál – Lili Marleen

14:15 – 3. sál – Nepřítel

14:30 – 9. sál – Všichni jsou

v pohodě

14:45 – 8. sál – Pepperminta

15:00 – 5. sál – Gainsbourg

15:15 – 2. sál – Sedm nocí

15:30 – 7. sál – Boltec

15:30 – 12. sál – Eastern Plays

15:45 – 6. sál – Lekce pana Kuky

15:45 – 11. sál – Synek

16:00 – 10. sál – Max Manus

16:15 – 4. sál – Noční hledání

16:45 – 3. sál – Panna zázračnice

17:00 – 9. sál – Šance na přežití

17:15 – 8. sál – Syn lovce orlů

17:30 – 5. sál – Nikdo nic neví

o perských kočkách

17:45 – 2. sál – Unášeni proudem

18:00 – 7. sál – Zvířecí srdce

18:00 – 12. sál – Hel

18:15 – 6. sál – Svatba

18:15 – 11. sál – Květ pouště

18:30 – 10. sál – Nevhodný den pro

rybolov

18:45 – 4. sál – Noční hledání 2:

Dohola

19:15 – 3. sál – Volání severu

19:30 – 1. sál – Manželství Marie

Braunové

19:45 – 8. sál – Max a maxipříšerky

20:00 – 5. sál – Šeptej s větrem

20:00 – 9. sál – Zkažené státy

americké

20:15 – 2. sál – Nafukovací panna

20:30 – 7. sál – Vyšší vliv

20:30 – 12. sál – Popel a krev

20:45 – 6. sál – Temný dům

21:00 – 10. sál – Hadewijch – mezi

Kristem a Alláhem

21:00 – 11. sál – Miluji tě, Phillipe

Morrisi

21:15 – 4. sál – Jiný Tel Aviv

21:45 – 3. sál – Tony Manero

22:15 – 8. sál – Požehnaní

22:30 – 1. sál – Na druhé straně

22:30 – 5. sál – Buddenbrookovi

22:45 – 2. sál – Krev znovuzrození

23:00 – 7. sál – Manila

23:00 – 9. sál – Precious

23:00 – 12. sál – Děti z Diyarbakiru

23:15 – 6. sál – S láskou, Lilja

23:15 – 11. sál – Neohlížej se

23:30 – 10. sál – Měsíc

23:45 – 4. sál – Příboj

SOBOTA 27. BŘEZNA

14:15 – 3. sál – Písečný příliv

14:30 – 1. sál – Markýza z O...

14:30 – 9. sál – Zkažené státy

americké

14:45 – 8. sál – Syn lovce orlů

15:00 – 5. sál – Na druhé straně

15:15 – 2. sál – Unášeni proudem

15:15 – 11. sál – Baaria

15:30 – 7. sál – Šťastné narozeniny

15:30 – 12. sál – Popel a krev

15:45 – 6. sál – Les

16:00 – 10. sál – Škola života

16:15 – 4. sál – Blaho

16:45 – 3. sál – Zrakové klamy

17:00 – 1. sál – S láskou, Lilja

17:00 – 9. sál – Vynález lhaní

17:15 – 8. sál – Síla vody

17:45 – 2. sál – Symbol

18:00 – 5. sál – Jen klid a napočítat

do sedmi

18:00 – 7. sál – Manila

18:00 – 12. sál – Milostný život

zbabělce

18:15 – 6. sál – Temný dům

18:15 – 11. sál – Hvězdo zářivá

18:30 – 10. sál – Hadewijch – mezi

Kristem a Alláhem

18:45 – 4. sál – Noční hledání

19:15 – 3. sál – Nevhodný den pro

rybolov

19:30 – 1. sál – Nic tak osobního

19:45 – 8. sál – Vysílání

20:00 – 5. sál – Bílé louky

20:00 – 9. sál – Fantastický

pan Lišák

20:15 – 2. sál – Sedm nocí

20:30 – 7. sál – Zvířecí srdce

20:30 – 12. sál – Hel

20:45 – 6. sál – Svatba

20:45 – 11. sál – Manželství Marie

Braunové

21:00 – 10. sál – Tony Manero

21:15 – 4. sál – Příboj

21:45 – 3. sál – Rozestlané postele

22:00 – 1. sál – Synek

22:15 – 8. sál – Nejšťastnější dívka

na světě

22:30 – 5. sál – Lili Marleen

22:45 – 2. sál – Jarní horečka

23:00 – 7. sál – Dům košaté lásky

23:00 – 9. sál – 500 dní se Summer

23:00 – 12. sál – Eastern Plays

23:15 – 6. sál – Gainsbourg

23:15 – 11. sál – Vražedný Kaifeck

23:30 – 10. sál – Hledá se Eric

23:45 – 4. sál – Tiché zvonění větru

NEDĚLE 28. BŘEZNA

14:15 – 3. sál – Panna zázračnice

14:30 – 1. sál – Malý Tony

14:30 – 9. sál – Amelia

14:45 – 8. sál – Max a maxipříšerky

15:00 – 5. sál – Juliino zmizení

15:15 – 2. sál – Krev znovuzrození

15:15 – 11. sál – Buddenbrookovi

15:30 – 7. sál – Panenské poznámky

15:30 – 12. sál – Nic osobního

15:45 – 6. sál – Nic tak osobního

16:00 – 10. sál – Prázdný prostor

16:15 – 4. sál – Tiché zvonění větru

16:45 – 3. sál – Nevhodný den pro

rybolov

17:00 – 1. sál – Stát psů

17:00 – 9. sál – Zkažené státy

americké

17:15 – 8. sál – Juki a Nina

17:30 – 5. sál – Šeptej s větrem

17:45 – 2. sál – Nafukovací panna

18:00 – 7. sál – Soumrak Janaky

18:00 – 12. sál – Jernanger

18:15 – 6. sál – Ještě není večer

18:15 – 10. sál – Baaria

18:15 – 11. sál – Gainsbourg

18:45 – 4. sál – Drsná romance

19:15 – 3. sál – Daniel a Ana

19:30 – 1. sál – Khadak

19:45 – 8. sál – Nemilovaná

20:00 – 5. sál – Nikdo nic neví

o perských kočkách

20:00 – 9. sál – Všichni jsou

v pohodě

20:15 – 2. sál – Odposlechnuto

20:30 – 7. sál – Guy a Madeline se

rozešli v parku

20:30 – 12. sál – Kosmonautka

20:45 – 6. sál – 33 scén ze života

21:00 – 11. sál – Syn lovce orlů

21:15 – 4. sál – Pojď, podej mi ruku

21:15 – 10. sál – Měsíc

21:45 – 3. sál – Písečný příliv

22:00 – 1. sál – Altiplano

22:15 – 8. sál – Vraky

22:30 – 5. sál – Harragas

22:45 – 2. sál – Pšenice

23:00 – 7. sál – Vyšší vliv

23:00 – 9. sál – Srdce z papíru

23:00 – 12. sál – Kino karavana

23:15 – 6. sál – Obyčejní lidé

23:15 – 11. sál – Pět minut v nebi

23:30 – 10. sál – 3 sezóny v pekle

23:45 – 4. sál – Svázaná

PONDĚLÍ 29. BŘEZNA

08:30 – 9. sál – Vzhůru do oblak

08:30 – 12. sál – Vzhůru do oblak

10:00 – 10. sál – G—Force

10:00 – 11. sál – G—Force

14:15 – 3. sál – Stát psů

14:30 – 1. sál – Svědek umírajícího

času

14:30 – 9. sál – 500 dní se Summer

14:45 – 8. sál – Vysílání

15:00 – 5. sál – Dům radovánek

15:15 – 2. sál – Symbol

15:30 – 7. sál – Poslední léto

v Boyita

15:30 – 12. sál – Kosmonautka

15:45 – 6. sál – Drtič kostí

15:45 – 11. sál – Harragas

16:00 – 10. sál – Hadewijch – mezi

Kristem a Alláhem

16:15 – 4. sál – Pojď, podej mi ruku

16:45 – 3. sál – Khadak

17:00 – 1. sál – 3 sezóny v pekle

17:00 – 9. sál – Precious

17:15 – 8. sál – Vztek

17:30 – 2. sál – Právě hrajeme

18:00 – 5. sál – Teherán

18:00 – 7. sál – Panenské poznámky

18:00 – 12. sál – Bratislavafilm

18:15 – 6. sál – Moje krev

18:15 – 11. sál – Max Manus

18:30 – 10. sál – Hledá se Eric

18:45 – 4. sál – Blaho

19:15 – 3. sál – Vzdálené hlasy,

klidné životy

19:30 – 1. sál – Kawasakiho růže

19:45 – 8. sál – Jarmareční bouda

20:00 – 5. sál – Jen klid a napočítat

do sedmi

20:00 – 9. sál – Vynález lhaní

20:30 – 7. sál – Soumrak Janaky

20:30 – 12. sál – Děti z Diyarbakiru

20:45 – 6. sál – Nula

20:45 – 11. sál – Neohlížej se

21:00 – 10. sál – Květ pouště

21:15 – 4. sál – Svázaná

21:45 – 3. sál – Zrakové klamy

22:00 – 1. sál – Obsluhoval jsem

anglického krále

22:15 – 8. sál – Obyčejní lidé

22:30 – 5. sál – Pád Třetí říše

22:45 – 2. sál – Odposlechnuto

23:00 – 7. sál – Leův pokoj

23:00 – 9. sál – Polytechnika

23:00 – 12. sál – Skautská příručka

pro chlapce

23:15 – 6. sál – Abel

23:15 – 11. sál – Van Diemenova

země

23:30 – 10. sál – Zvítězit

23:45 – 4. sál – Příboj

ÚTERÝ 30. BŘEZNA

08:30 – 9. sál – Alenka v říši divů

08:30 – 12. sál – Alenka v říši divů

10:00 – 8. sál – VALL–I

10:00 – 10. sál – Princezna a žabák

10:00 – 11. sál – Princezna a žabák

10:45 – 9. sál – Alenka v říši divů

14:15 – 3. sál – Rozestlané postele

14:30 – 1. sál – Číšník

14:30 – 9. sál – Hvězdo zářivá

14:45 – 8. sál – Vraky

15:00 – 2. sál – Právě hrajeme

15:00 – 5. sál – Věčnost a den

15:30 – 7. sál – O čase a městě

15:30 – 11. sál – Vražedný Kaifeck

15:30 – 12. sál – Jernanger

15:45 – 6. sál – Seveřané

16:00 – 10. sál – Hledá se Eric

16:15 – 4. sál – Leův pokoj

16:45 – 3. sál – Daniel a Ana

17:00 – 1. sál – Vzdálené hlasy,

klidné životy

17:00 – 9. sál – Fantastický pan

Lišák

17:15 – 8. sál – Nemilovaná

17:30 – 11. sál – Vejdi do prázdna

17:45 – 5. sál – Bílé louky

18:00 – 7. sál – Zimní ticho

18:00 – 12. sál – Nic osobního

18:15 – 6. sál – 33 scén ze života

18:30 – 10. sál – Drtič kostí

18:45 – 4. sál – Jiný Tel Aviv

19:15 – 3. sál – Altiplano

19:30 – 1. sál – Dlouhý den končí

19:45 – 8. sál – Juki a Nina

20:00 – 5. sál – Teherán

20:00 – 9. sál – Amelia

20:15 – 2. sál – Pšenice

20:30 – 7. sál – Explodující holka

20:30 – 12. sál – Já také

20:45 – 6. sál – Lekce pana Kuky

20:45 – 11. sál – Koncert

21:00 – 10. sál – Poslední dny Emmy

Blankové

21:15 – 4. sál – Tiché zvonění větru

21:45 – 3. sál – Karaoke

22:00 – 1. sál – Dům radovánek

22:15 – 8. sál – Jarmareční bouda

22:30 – 5. sál – KdoVlkStrach

22:45 – 2. sál – Unášeni proudem

23:00 – 7. sál – Proroctví

23:00 – 9. sál – Šance na přežití

23:00 – 12. sál – Bratislavafilm

23:15 – 6. sál – Pět minut v nebi

23:15 – 11. sál – Kawasakiho růže

23:30 – 10. sál – Baaria

23:45 – 4. sál – Drsná romance

STŘEDA 31. BŘEZNA

08:30 – 9. sál – G—Force

08:30 – 12. sál – G—Force

10:00 – 8. sál – VALL–I

10:00 – 10. sál – Zataženo, občas

trakaře

10:00 – 11. sál – Zataženo, občas

trakaře

10:45 – 9. sál – G—Force

14:15 – 3. sál – Dlouhý den končí

14:30 – 1. sál – Abel

14:30 – 9. sál – Škola života

14:45 – 8. sál – Obyčejní lidé

15:00 – 5. sál – Li Tong

15:15 – 2. sál – Jiný Tel Aviv

15:30 – 7. sál – Dům košaté lásky

15:30 – 12. sál – Skautská příručka

pro chlapce

15:45 – 6. sál – Vražedný Kaifeck

15:45 – 11. sál – Pět minut v nebi

16:00 – 4. sál – Ander

16:00 – 10. sál – Květ pouště

16:45 – 3. sál – Volání severu

17:00 – 1. sál – Seveřané

17:00 – 9. sál – Všichni jsou

v pohodě

17:15 – 8. sál – Požehnaní

17:30 – 5. sál – Díra

17:45 – 2. sál – Dětští potápěči

18:00 – 7. sál – O čase a městě

18:00 – 11. sál – Cinematerapie

18:00 – 12. sál – Eastern Plays

18:15 – 6. sál – Nula

18:30 – 10. sál – Měsíc

18:45 – 4. sál – Trvalé bydliště

19:15 – 3. sál – Nepřítel

19:30 – 1. sál – Poslední dny Emmy

Blankové

19:45 – 8. sál – Tohle je láska

20:00 – 5. sál – Můj Teherán

na prodej

20:00 – 9. sál – 500 dní se Summer

20:15 – 2. sál – Soudce

20:30 – 7. sál – Pojď, podej mi ruku

20:30 – 12. sál – Kino karavana

20:45 – 6. sál – Moje krev

20:45 – 11. sál – Vejdi do prázdna

21:00 – 10. sál – Příběhy ze zlatých

let 1

21:15 – 4. sál – Široce otevřené oči

21:45 – 3. sál – Polytechnika

22:00 – 1. sál – Malý Tony

22:15 – 8. sál – Síla vody

22:30 – 5. sál – Kráva

22:45 – 2. sál – Drsná romance

23:00 – 7. sál – Guy a Madeline se

rozešli v parku

23:00 – 9. sál – Vynález lhaní

23:00 – 12. sál – Bratislavafilm

23:15 – 6. sál – Koncert

23:30 – 10. sál – Příběhy ze zlatých

let 2

23:45 – 4. sál – Miluji tě, Phillipe

Morrisi

23:45 – 11. sál – Zvítězit

ČTVRTEK 1. DUBNA

08:30 – 9. sál – VALL–I

08:30 – 12. sál – VALL–I

10:00 – 10. sál – Vzhůru do oblak

10:00 – 11. sál – Vzhůru do oblak

14:15 – 3. sál – Zrakové klamy

14:30 – 1. sál – Ohnivé vozy

14:30 – 9. sál – Šance na přežití

14:45 – 8. sál – Nejšťastnější dívka

na světě

15:00 – 5. sál – Nezávislost

15:15 – 2. sál – Šťastné narozeniny

15:30 – 7. sál – Proroctví

15:30 – 12. sál – Koncert

15:45 – 6. sál – KdoVlkStrach

15:45 – 11. sál – Cinematerapie

16:00 – 10. sál – Ajami

16:15 – 4. sál – Miluji tě, Phillipe

Morrisi

16:45 – 3. sál – Tony Manero

17:00 – 9. sál – Srdce z papíru

17:15 – 1. sál – Příběh Tarzana, pána

opic

17:15 – 8. sál – Tohle je láska

17:30 – 5. sál – Symbol

17:45 – 2. sál – Li Tong

18:00 – 7. sál – Poslední léto v Boyita

18:15 – 6. sál – Les

18:15 – 11. sál – Van Diemenova země

18:30 – 10. sál – Příběhy ze zlatých

let 1

18:30 – 12. sál – Skautská příručka

pro chlapce

18:45 – 4. sál – Rybí dítě

19:15 – 3. sál – Rozestlané postele

19:45 – 8. sál – Pepperminta

20:00 – 5. sál – Karaoke

20:00 – 9. sál – Precious

20:15 – 2. sál – Kráva

20:30 – 1. sál – Revoluce

20:30 – 7. sál – Zimní ticho

20:30 – 11. sál – Zvítězit

20:30 – 12. sál – Milostný život

zbabělce

20:45 – 6. sál – Kočičky

21:00 – 10. sál – Příběhy ze zlatých

let 2

21:15 – 4. sál – Jarní horečka

21:45 – 3. sál – Panna zázračnice

22:15 – 8. sál – Vztek

22:45 – 2. sál – Soudce

23:00 – 7. sál – Boltec

23:00 – 9. sál – Škola života

23:00 – 12. sál – Jernanger

23:15 – 1. sál – My Life So Far

23:15 – 6. sál – Číšník

23:15 – 11. sál – Prázdný prostor

23:30 – 10. sál – Max Manus

23:45 – 4. sál – Trvalé bydliště

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!