Diskuse k článku: Rok 2018 v obrazech. Češi znovu zvolili Zemana prezidentem, panovala rekordní sucha

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 16
  • Poslední: 2.1. 2019 16:30
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
M. Henrik 2.1.2019 16:30

Byl to dobrý rok. Po materiální stránce určitě většina lidí polepšila a tu duchovní snad v politice nikdo nehledá, takže za mě celkem OK.

J. Podešva 1.1.2019 13:44

Češi znovu zvolili prezidentem lháře a sprosťáka, který umí jen urážet druhé, poklonovat Kremlu a Pekingu a škodit České republice. Škoda :-(

K. Čtvrtý 1.1.2019 12:58

Opozice v této zemi škodí daleko více, než současná vláda. nemají mezi sebou osobnosti, když se jich na některou zeptáte, opáčí vám otázkou "A Zeman je osobnost?" Oni nemají koho nabídnout. Ano, Zeman není rozhodně ideální, jeho bývalé členství v KSČ, jeho některá vystoupení, reakce atd., nejsou zrovna ukázkovým vzorem, ale jedno se mu nedá upřít, rozhodně hájí zájmy Čechů, na rozdíl od minulých kandidátů - zaprodanců opozice, kteří by neváhali tuhle zemi prodat. Z čeho si vy chudáci myslíte, že pramení ty vaše preference stran, jako je např. TOP09? A počkejte na další volby, ODS půjde opět do haj**u, budete se divit.

J. Škodák 1.1.2019 13:10

Nebudu se divit, protože se blbost v kotlině české šíří jako mor a to co zde předvádí troll čtvrtý, pátý nebo desátý to jenom potvrzuje!

P. Čech 1.1.2019 9:43

Ano, Češi zvolili Miloše Zemana v přímých, demokratických volbách prezidentem republiky. To si ovšem nemálo , zejména pražských, t.zv. elit nehodlá uvědomit a nedemokraticky proti této většinové občanské vůli různým, nedemokratickým způsobem vystupuje. Mám na mysli pouliční opičárny a ostouzení těch, kdo byli demokraticky zvoleni a rovněž demokraticky jmenováni. Směšná na tom je zejména skutečnost, že vyvolávači těchto pouličních trapností veřejně hlásají demokracii a přitom se chovají zásadně nedemokraticky. Zdalipak si nepletou demokracii s absolutní svobodou, s anarchií? Podle mne zcela určitě. Demokracie (jakákoliv) totiž znamená m.j. i řád a pořádek. Pouliční vyřvávači stupidních hesel a jejich umně skrytí pastýři však vyvolávají jen zmatek, chaos a ne řád. A zejména proto u nás nic pořádně nefunguje.

J. Škodák 1.1.2019 12:25

Za to, že Zemana Češi opět zvolili, můžou tací Češi jako jste Vy výtečný Čechu Čechu! Pokud si ovšem myslíte Čechu Čechu, že demokracie je jen o volbách, tak se hluboce mýlíte! Ten kdo rozděluje společnost je právě Zeman, který však jako zvolený prezident přísahal na něco jiného Problém tkví v tom, že Češi nenaslouchají elitám národa, které Zeman označil jako pražská kavárna. Již známé rčení všech moci chtivých již od doby starověku zní: „ Rozděluj a panuj!" Tedy nic nového pod sluncem. Tupé stádo ovcí potřebuje pastýře a Zeman jako arcipastýř naslouchá mekotu stáda, které si myslí, že ho spasí, ale on ho nespasí. On ho zprasí!

K. Čtvrtý 1.1.2019 12:53

Ty jsi krásnou ukázkou té chamradi, která nerespektuje výsledek voleb. Místo neustálého osočování a vnucování svých názorů byste měli lidi přesvědčit svou prací, chováním, ale to ne, vy budete raději dělat ostudu. Pro tupce je každý tupec, chlapče, pozor na to. Voliči Zemana chodí do práce, makají, neválí si šunky jako podvodníci s tituly, sebranka vzešlá z pseudo humanitních oborů, viz ten vás Fiala z ODS. Voliči Zemana se na nikoho nespoléhají, pouze vyžadují, aby prezident hájil zájmy jejich zájmy! Koho hodlal hájit ten váš klaun vytažený na poslední chvíli z klobouku, bylo jasné od samého počátku, ty vítači.

J. Škodák 1.1.2019 13:00

Anonyme čtvrtý, pleteš páté přes deváté! Asi jsi to na Silvestra přehnal a velmi jsi mne pobavil.

P. Čech 1.1.2019 15:50

Z jeho příspěvku sice přímo čiší socanský názor, bohužel má pravdu. Bylo zvoleno (přímo a většinově) menší zlo. Volba opačná, volba Drahoše, by byla mnohonásobně větším zlem. Bohužel, takto to u nás chodí. Slušní, inteligentní a moudří lidé, kteří v životě již něco smysluplného dokázali, nechtějí kandidovat, aby se vstupem do politiky neušpinili, , aby neumazali v politickém hnoji své jméno. Jeden takový byl Babišem přemlouván ke kandidatuře a dozajista by vyhrál. On však odmítl kandidovat. Osobně se mu nedivím, ikdyž to spatřuji jako škodu pro všechny občany.

Č. Ludvík 1.1.2019 13:20

Připrav si rádiovku a bandasku soudruhu, zítra nastupuješ opět k pásu. Tak už nech toho chlastání dobytku, přestaň urážet mnohem chytřejší lidi, a uč se slušnému chování.

P. Čech 1.1.2019 15:37

S mnoha věcmi, které jste zde napsal souhlasím, ovšem pouze tehdy, pokud se na věc pohlíží z opačného úhlu pohledu. Ano, tupé stádo ovcí (osobně jim říkám ovčané) potřebuje svého pastýře. Těch stád je ovšem více. Přesně tolik, kolik je parlamentních politických stran a hnutí. Zeman rozděluje společnost? Tak to není pravda. Ta společnost se rozdělila již v okamžiku voleb prezidenta. Na dvě části. Tu, která vyhrála a tu která prohrála. V demokratických, většinových, přímých volbách. Ti, kdo volili Drahoše a prohráli, pokud se chtějí nazývat demokraty, musí ctít vůli těch, kdo vyhráli (většiny). Toto je totiž základní zásada skutečné demokracie. Menšina musí dobrovolně ctít vůli většiny, jinak se nemůže jednat o demokracii, ale prachsprostou anarchii. Demokracie není j e n o volbách, ale také o volbách. Musí to

P. Čech 1.1.2019 15:43

ovšem být volby většinové, přímé, demokratické. Volby podle zásad poměrného zastoupení demokratické nejsou zejména proto, že nenastolují a ani neodhalují onu potřebnou, demokratickou vůli většiny. O tom to, je, pane Škodáku a ne o Zemanovi.Zeman je jen figurkou v tomto demokratickém dění. Figurkou, která se volbami stala prezidentem. Jako takový hájí vůli té většiny, která jej zvolila. Chce-li se menšina nazývat demokratickou, musí tuto volbami nastolenou většinovou občanskou vůli ctít. To neznamená ctít Zemana ale ctít prezidenta, který byl většinově zvolen. Že je to zrovna Zeman je věc jiná.

J. Škodák 1.1.2019 18:14

Ctít vůli vo*ů většiny znamená souhlasit se zlem, které se na tomto principu voleb prosadí a to není demokracie! O tom píše již Sókratés co se stane, když se ta lůza dostane prostřednictvím demokratických voleb dostane k moci!

Č. Ludvík 1.1.2019 12:41

Když se Zeman chová jako velezrádce a škodí zemi, nezbývá než jít do ulit. Stejně tak když se třeba ukáže, že trestně stíhaný premiér ovlivňuje své vyšetřování tím, že hlavního svědka ukrývá, proti jeho vůli, v zahraničí, a nehodlá odstoupit.

Svoboda shromažďování je, soudruhu Čechu, základním lidským právem, které patří do kategorie práv politických. Zakotvena je v řadě národních i mezinárodních katalogů lidských práv, např. v čl. 19 Listiny základních práv a svobod, v čl. 11 Evropské úmluvy o lidských právech nebo v čl. 20 Všeobecné deklarace lidských práv. (Zdroj: Wikipedie)

K. Čtvrtý 1.1.2019 13:00

Co to tady meleš ty lamo? Běž škodit na Aktualne.cz, ty placenej trolle.

J. Škodák 1.1.2019 13:06

Trolle čtvrtý, pan Ludvík ani já nejsme placení a pro mne je to morální povinnost upozornit na ty polopravdy a lži, které zde předvádíte ať je to troll čtvrtý, pátý, nebo desátý. Na počet zdejších příspěvků je váš zde příliš mnoho!

Najdete na Lidovky.cz