Sobota 11. května 2024, svátek má Svatava

Statistiky zápasů 52. kola hokejové Tipsport extraligy

Vítkovice - Třinec 5:4

Branky a nahrávky: 16. Burger (Malík), 36. Vrána (Vosátko, Malík), 38. Vrána (Klimek, Vosátko), 51. Pohl (Malík, Káňa), 52. Pohl (Klimek, Vrána) - 10. Martin Růžička (Peterek, Varaďa), 20. Varaďa (Bonk), 23. Polák (David Květoň, Zíb), 29. Varaďa (Martin Růžička, Seman). Rozhodčí: Jeřábek, Polák -Barvíř, Brázdil. Vyloučení: 5:6, navíc Martin Růžička (Třinec) 10 minut. Využití: 1:2. Diváci: 8407. Třetiny: 1:2, 2:2, 2:0.

Vítkovice: Šindelář - Vosátko, Malík, Ovčačík, Trnka, Punčochář, Rehák, Voráček -Huna, Burger, Szturc - Šedivý, Húževka, J. Sýkora - Pohl, Vrána, Klimek - Ujčík, Káňa, Tomas.

Pardubice - Ml. Boleslav 1:0

Branka a nahrávky: 6. Pineault (Buchtele, Špirko). Rozhodčí: Hodek, Trombík - Bádal, Pouzar. Vyloučení: 8:6. Bez využití. Diváci: 8620. Třetiny: 1:0, 0:0, 0:0.

Kladno - Litvínov 3:5

Branky a nahrávky: 10. Patera (Bicek), 17. (Kalla, Bílek) - 9. Vopat (Heinisch, Jareš), 46. Viktor Hübl (Kubinčák), 54. Jareš (Vopat), 58. Kracík (Kubát), 60. Kubinčák (Lukeš). Rozhodčí: Hradil, Husička -Tošenovjan, Hlavatý. Vyloučení: 6:7.

Využití: 0:1. Diváci: 2071. Třetiny: 3:1, 0:0, 0:4.

Brno - Slavia 1:5

Branky a nahrávky: 18. Hubáček (R. Hruška) - 13. Klhůfek, 17. Poletín (Krejčík, Jaškin), 36. Pospíšil (Roth, T. Svoboda), 46. T. Svoboda (J. Doležal), 58. Jebavý (Roth). Rozhodčí: Šír, Šindler - Pešek, D. Jelínek. Vyloučení: 4:6. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 7126. Třetiny: 1:2, 0:1, 0:2.

Liberec - Č. Budějovice 5:2

Branky a nahrávky: 1. Bartovič (P. Nedvěd), 20. Čakajík (Dušek, P. Nedvěd), 43.

Ulrych (Víšek), 46. Ondřej (Vantuch), 60.

Hunkes (Nedvěd) - 34. Šimánek (Mertl, R.

Pšurný), 37. Kolarz (R. Pšurný, Ptáček). Rozhodčí: Fraňo, Pešina - Bláha, Kostka. Vyloučení: 3:2. Využití: 1:0. Diváci: 7211. Třetiny: 2:0, 0:2, 3:0.

Karlovy Vary - Sparta 1:2

Branky a nahrávky: 8. Sailer (Dobroň) - 6. Kafka (Dragoun), 42. S. Treille (D. Výborný). Rozhodčí: Minář, Mikula - Lederer, Gebauer.

Vyloučení: 4:4, navíc O'Brien (Sparta) 10 min. Bez využití. Diváci: 4267. Třetiny: 1:1, 0:0, 0:1

Plzeň - Zlín 1:0

Branka a nahrávky: 9. Lammers (Slaney, Benák). Rozhodčí: Souček, Turčan - Charvát, Kalivoda.

Vyloučení: 10:12. Bez využití. Diváci: 7408. Třetiny: 1:0, 0:0, 0:0.

Události kola

Obrat.

Korunovaci s trpkou příchutí v Ostravě prožili hráči Třince, kteří po utkání s Vítkovicemi převzali Prezidentský pohár pro vítěze základní části. Ačkoliv ještě 24 minut před koncem vedli 4:1, v závěru dostali čtyři góly a prohráli 4:5.

Prohráli s juniory.

Hokejisté Brna zakončili základní část domácí porážkou s pražskou Slavií, která Kometu porazila 5:1 i přesto, že trenér Růžička nechal odpočívat řadu zkušených hráčů a nasadil několik juniorů a dorostenců.

14. BK Mladá Boleslav 52 14 4 5 29 123:158 33

Pozn.: Za názvem klubu jsou počet odehraných zápasů, výhry, výhry v prodloužení, prohry