Diskuse k článku: Od malička jsem pedofil, omlouval se. Muži, který měl znásilňovat dívky ze školek, hrozí 12 let vězení

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 4
  • Poslední: 7.2. 2019 16:56
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
V. Církva 7.2.2019 16:10

LGBT komunita všude tvrdí že jsou prostě jen jinak zaměření a mají právo na manželství, výchovu dětí i pro nás nechutný homosexuální exhibicionismus.

Jenže tento člověk pak oprávněně tvrdí že taky jenom chce to co ostatní. Sex podle svého zaměření.

Taky si myslím že tím ničí psychiku dítěte. Ale totéž platí i pro LGBT komunitu. Pokud bych si měl v 8 letech vybrat mezi sexem s dospělou nebo být vychováván dvěma homosexuály, neváhal bych dýl jak 5 vteřin. Jednoznačně ten sex.

Takže buď nemají pravdu LGBT aktivisté nebo tento člověk.

O. Dei 7.2.2019 16:56

Plácáš blbosti. Vždycky mi fascinuje, když lidi co na některé věci řeknou "to mě vůbec nezajímá, je to hnus" pak zároveň maj o tom nejblbější připomínky. Stejně tak tvoje "vývody" z předpokladů které si sám vytváříš ledacos vypoví o tvém rozumu.

N. Gajová 7.2.2019 15:27

Kdo chce vidět jeho videa, kde mu všichni všechno baští, div se nezalknou, stále jsou na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=nFVm-GLEmkE

V. Novák 7.2.2019 15:13

Až ho zavřou, tak bude nejspodnější ze všech muklů v kriminále a od ostatních si to bude jen vyžírat za tiché podpory dozorců. Kajínkovy kecy o tom, že ho dozorci ochrání před násilím vězeňských "kamarádů" jsou jen kydy pro veřejnost.

Nikdo z nás by jistě nechtěl být v jeho situaci, ale na to měl ovšem myslet dřív, než začal prznit malé holčičky.

Najdete na Lidovky.cz