Sobota 13. dubna 2024, svátek má Aleš
130 let

Lidovky.cz

Řidič míchačky smrtelně zranil chodkyni a ujel. Střetu jsem si nevšiml, řekl

Česko

  18:05
Ve středu odpoledne porazil řidič míchačky v Teplicích chodkyni. Šofér od nehody odjel, policie ho později vypátrala v Chabařovicích nedaleko Ústí nad Labem. Uvedl, že střet nezaznamenal. Žena nehodu nepřežila.
Policie. Ilustrační foto.

Policie. Ilustrační foto. foto: Monika Hlaváčová, MF DNES

Nehoda v Teplicích se stala po 15:00.

„Chodkyně utrpěla zranění neslučitelná se životem. V současnosti probíhá vyšetřování, ověřuje se výpověď řidiče a verze, jak se nehoda mohla stát,“ uvedla mluvčí policie Ilona Gazdošová

Chodec zemřel i v noci na středu u Povrlů na Ústecku. „Devatenáctiletá řidička ve vozidle Škoda Fabie jedoucí ve směru od Ústí nad Labem na Děčín přehlédla muže, který se pohyboval ve středu komunikace,“ popsala druhou nehodu policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Vzhledem k tomu, že chodec byl bez jakéhokoliv reflexního prvku, řidička jej spatřila na poslední chvíli a již střetu nedokázala zabránit a devětatřicetiletý muž na místě zemřel, doplnila mluvčí.

Zkouška na alkohol u motoristky byla negativní. Příčiny nehody policisté vyšetřují.

Autoři: ,

20 z vás otestovalo produkty ECO by Naty. Jak testování dopadlo?
20 z vás otestovalo produkty ECO by Naty. Jak testování dopadlo?

ECO by Naty je značka založena na jednoduchém, avšak silném závazku – poskytovat inovativní a ekologicky šetrné produkty, které chrání nejen zdraví...