Sobota 11. května 2024, svátek má Svatava

Události kola

*Kladno klesá. Kladenský tým v Ostravě hrál bez své brankářské jedničky Miroslava Kopřivy, a i kvůli jeho absenci si odvezl vysokou porážku. Prohra 2:7 znovu snížila kladenské šance na účast v play off. Na desátou, a tedy poslední postupovou příčku ztrácí pět bodů.

* Smrtící třetí třetina Zlína. Moravský celek potvrdil stoupající formu, když porazil druhý tým extraligové tabulky Pardubice. Dvě třetiny byl zápas nerozhodný 1:1, až ve třetí třetině Zlín naplno ukázal své útočné zbraně a Pardubicím nastřílel čtyři góly.

*Bednář prodlužuje sérii. Už 22 zápasů v řadě dokázal slávistický útočník Jaroslav Bednář bodovat. Dosavadním rekordem bylo 20 zápasů Vladimíra Růžičky.

Jak předejít syndromu náhlého úmrtí kojence?

Syndrom náhlého úmrtí kojence (SIDS – sudden infant death syndrome) je doslova noční můrou všech rodičů. V současné době lze tomuto zbytečnému...