Středa 12. června 2024, svátek má Antonie
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Utkání hvězd zažilo i první trestný nájezd

Česko

KDYŽ SE OSOBNOSTI NHL BAVÍ

RALEIGH, USA Aplaus sklízeli po Utkání hvězd v Raleighu z přehlídky osobností především hokejisté domácí Caroliny Eric Staal, Cam Ward a Jeff Skinner. Všichni se při tradiční exhibici stejně jako další účastníci skvěle bavili a výsledná porážka Staalova týmu s výběrem Nicklase Lidströma 10:11 nehrála vůbec žádnou roli. Staalova parta hned v úvodu utkání vedla 4:0, ale podobně rychle svůj náskok ztratila. „Uspokojili jsme se, nebudu vám lhát. Beru to plně na sebe,“ říkal Staal naoko vážně příznivcům v průběhu klání. Na obratu se podílel čtyřmi body Loui Eriksson.

Historickým momentem bylo trestné střílení (na snímku), které nenabídl ani jeden z 57 předešlých duelů novodobé All Star Game. Alexandr Ovečkin hodil ujíždějícímu Mattu Duchenemu do cesty hokejku, a když Duchene i kvůli tomu neuspěl v zakončení, dostal šanci na reparát.

Henrika Lundqvista ale dvacetiletý útočník Colorada nepřekonal a gólman New York Rangers ani netušil, že zastavil historickou penaltu. „Opravdu? To je super, to jsem vážně nečekal,“ usmíval se Lundqvist.

lidovky.cz

Videa z Utkání hvězd HNL najdete na www.lidovky.cz/sport

Autor:

Opalovací krém pro miminka: Jaký vybrat?
Opalovací krém pro miminka: Jaký vybrat?

Pokožka novorozenců a kojenců je tenká, zranitelná a má méně melaninu, což je pigment, který chrání pokožku před slunečním zářením. Kůže miminka je...