Středa 24. dubna 2024, svátek má Jiří
130 let

Lidovky.cz

Česko

Spolužáci donutili chlapce kleknout a kopli ho do hlavy. Útok šetří policie

ilustrační snímek

ilustrační snímek foto: Adobe Stock

Policisté se zabývají videem zachycujícím útok na chlapce z Tvrdonic na Břeclavsku, které se v posledních dnech šíří na sociálních sítích. Na webu o tom v neděli informoval policejní mluvčí David Chaloupka.
  15:27

Nahrávka ukazuje dva chlapce, kteří donutí jiného si kleknout, následně jeden z nich klečícího kopne do hlavy. Situaci přihlíží několik dalších mladistvých.

„Případ je v současné době kvalifikován jako podezření z trestného činu výtržnictví a ublížení na zdraví. Všichni aktéři jsou policistům známi, avšak vzhledem k jejich nízkému věku nelze k případu poskytovat podrobnější informace,“ uvedl Chaloupka. Z komentářů na sociálních sítích vyplývá, že se incident týká žáků základní školy.

Mapy poskytuje © SHOCart a přispěvatelé OpenStreetMap. Společnost SHOCart je tradiční vydavatel turistických a cykloturistických map a atlasů. Více na www.shocart.cz

Autoři: ,

Jak na rychlou a jednoduchou večeři s rýží?
Jak na rychlou a jednoduchou večeři s rýží?

Díky své všestrannosti se rýže LAGRIS už dlouho stávají nedílnou součástí mnoha pokrmů z celého světa. Bez ohledu na to, zda se používají k...