Středa 1. února 2023, svátek má Hynek
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Česko

Srážka s vlakem na trati mezi Libercem a Jabloncem. Žena utrpěla vážná zranění

Liberecké nádraží

Liberecké nádraží foto: Ota Bartovský, MAFRA

V úterý odpoledne srazil vlak ženu, která utrpěla vážná zranění. K nehodě došlo na železniční trati mezi Libercem a Jabloncem. Nehoda zastavila provoz na čtyři hodiny.
  22:16

Na železniční trati mezi Libercem a Jabloncem nad Nisou srazil v úterý odpoledne vlak ženu. Utrpěla vážné zranění, řekl ČTK mluvčí záchranné služby Michael Georgiev.

Na rušné železniční trati mezi Libercem a Jabloncem nad Nisou byl po nehodě zastaven provoz na čtyři hodiny, vlaky tam nahradily autobusy. Znovu obnoven byl podle informací z webu Českých drah kolem 19:30.

Nehoda se stala kolem 15:30 v katastru Jablonce. „Probíhají úkony spojené s prověřováním této události,“ uvedl mluvčí policie Vojtěch Robovský.

Zranění sražené ženy je vážné, záchranáři ji museli napojit na umělou plicní ventilaci. „Převezli jsme ji na traumacentrum do Liberce,“ dodal Georgiev.

K nehodě došlo také v pondělí ráno v Jablonci nad Nisou. Auto srazilo muže a ženu na přechodu pro chodce. Oba utrpěli středně těžké zranění.

Mapy poskytuje freytag & berndt. © freytag & berndt, SHOCart, přispěvatelé OpenStreetMap. Společnost také vytváří knižní sérii Toulavá kamera s tipy na výlety po celém Česku, která je ideálním dárkem pro obdivovatele krás naší vlasti.

Autoři: ,

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Mohlo by vás zajímat