Pondělí 26. února 2024, svátek má Dorota
130 let

Lidovky.cz

Česko

Srážka s vlakem na trati mezi Libercem a Jabloncem. Žena utrpěla vážná zranění

Liberecké nádraží

Liberecké nádraží foto: Ota Bartovský, MAFRA

V úterý odpoledne srazil vlak ženu, která utrpěla vážná zranění. K nehodě došlo na železniční trati mezi Libercem a Jabloncem. Nehoda zastavila provoz na čtyři hodiny.
  22:16

Na železniční trati mezi Libercem a Jabloncem nad Nisou srazil v úterý odpoledne vlak ženu. Utrpěla vážné zranění, řekl ČTK mluvčí záchranné služby Michael Georgiev.

Na rušné železniční trati mezi Libercem a Jabloncem nad Nisou byl po nehodě zastaven provoz na čtyři hodiny, vlaky tam nahradily autobusy. Znovu obnoven byl podle informací z webu Českých drah kolem 19:30.

Nehoda se stala kolem 15:30 v katastru Jablonce. „Probíhají úkony spojené s prověřováním této události,“ uvedl mluvčí policie Vojtěch Robovský.

Zranění sražené ženy je vážné, záchranáři ji museli napojit na umělou plicní ventilaci. „Převezli jsme ji na traumacentrum do Liberce,“ dodal Georgiev.

K nehodě došlo také v pondělí ráno v Jablonci nad Nisou. Auto srazilo muže a ženu na přechodu pro chodce. Oba utrpěli středně těžké zranění.

Mapy poskytuje © SHOCart a přispěvatelé OpenStreetMap. Společnost SHOCart je tradiční vydavatel turistických a cykloturistických map a atlasů. Více na www.shocart.cz

Autoři: ,

Otestujte šampon vhodný i pro ty nejmenší KIND od Mádara
Otestujte šampon vhodný i pro ty nejmenší KIND od Mádara

Že je mytí dětských vlásků věčný boj? To jste ještě nevyzkoušeli organický šampon KIND od značky Mádara, který se pyšní složením bez agresivní...