Pondělí 17. června 2024, svátek má Adolf
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Česko

Tenis

Charleston - semifinále: S. Williamsová -Cornetová 7:5, 6:3, Zvonarevová - Dementěvová 6:3, 6:7 (2:7), 6:3. Finále: S. Williamsová - Zvonarevová 6:4, 3:6, 6:3.

Estoril: ženy - semifinále: BENEŠOVÁ - Aniová 6:2, 6:1, Kirilenková - ZAKOPALOVÁ 2:6, 6:3, 7:5. Finále: Kirilenková - BENEŠOVÁ 6:4, 6:2. Muži - semifinále: Federer - Gremelmayr 2:6, 7:5, 6:1, Davyděnko - Serra 6:2, 6:2. Finále: Federer - Davyděnko 7:6 (7:5), 1:2 skreč. Čtyřhra - finále: Coetzee, Moodie - J. Murray, Ullyett 6:2, 4:6, 10:8.

Valencie - semifinále: Ferrer - Robredo 2:6, 6:2, 6:3, Almagro - Koroljov 6:1, 6:4. Finále: Ferrer - Almagro 4:6, 6:2, 7:6 (7:2).

Atletika

Mistrovství ČR v půlmaratonu v Pardubicích - muži: 1. Mwangi (Keňa) 1:02:05, 2. Aliwa (Ug.) 1:02:52, 3. I. Tanui 1:02:55, 4. J. Komen 1:03:00, 5. Karanja 1:03:10, 6. Mahugu (všichni Keňa) 1:04:21, 9. ŠTEFKO 1:06:39, další pořadí MČR: 2. FREI (oba AK Kroměříž) 1:07:00, 3. PECHEK (Úpice) 1:07:37. Ženy: 1. SEKYROVÁ (AK Sokolov) 1:17:28, 2. VLČOVSKÁ (Pardubice) 1:20:00, 3. ŠIBRAVOVÁ (Olymp) 1:20:36.

Generálka na olympijský maraton v Pekingu - muži: 1. Batočir (Mong.) 2:14:15. Ženy: 1. Čchen Žung (Čína) 2:30:42.

Motorismus

Úvod domácího mistrovství motokrosařů v Pacově - I. jízda: 1. Zaremba (KTM), 2. Čepelák (Yamaha), 3. Bartoš, 4. Michek (oba Honda), 5. Kadleček (Suzuki). II.: 1. Zaremba, 2. Bartoš, 3. Žerava (Honda), 4. Kadleček, 5. Masařík (Honda). Stav MČR: 1. Zaremba 50 b., 2. Bartoš 42, 3. Čepelák 36.

Druhý díl ME autokrosařů v Portugalsku -Divize I: 1. Naujokaitis (Lot./VW Polo), 3. BROŽEK (Ford Focus). Stav ME: 1: Naujokaitis 40, 10. FEJFAR 17, 11. BROŽEK 16. Divize IIIA do 1600 ccm: 1. HANÁK (VW), 2. Freischlad (Něm./VW), 3. MUSIL (Suzuki), 5. NOSÁLEK (Škoda). Stav ME: 1. HANÁK 40, 2. Freischlad 34, 3. MUSIL 26, 4. NOSÁLEK 25. Divize III do 4000 ccm: 1. Stubbe (Něm./Fast&speed Stubbe), 2. TUREK (BMW), 3. Van Rosmalen (Niz./Ford), 4. ŠTĚTINA, 5. HOŠEK (oba Audi). Stav ME: 1. Stubbe 40, 2. TUREK 34, 3. HOŠEK 25, 4. BARTOŠ 23, 6. R. KEŘKA 21.

Volejbal

Extraliga žen - první finále: Olymp Praha -Olomouc 3:0 (24, 22, 21).

Extreliga mužů - páté semifinále: Kladno -Ostrava 2:3. Konečný stav série: 2:3.

Házená

Druhá semifinále extraligy mužů: Dukla Praha - Karviná 26:27 (15:17). Stav série: 0:2. Lovosice - Zubří 30:29 (15:14). Stav série: 1:1.

Cyklististika

Amstel Gold Race: 1. Cunego (It.) 6:35:29, 2. Schleck (Luc.) stejný čas, 3. Valverde (Šp.) -2, 53. KREUZIGER -2:43.