Neděle 2. dubna 2023, svátek má Erika
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Česko

Hokej

1. liga - Výsledky - 28. kolo: Poruba -Havlíčkův Brod 1:2sn. Havířov - Hradec Králové 5:4sn. Kadaň - Olomouc 2:1sn. Jihlava - Chrudim 6:3. Beroun - Kometa Brno 3:2sn. Třebíč - Ústí nad Labem 3:4sn. Benátky nad Jizerou - Most 4:2. Vrchlabí -Chomutov 1:2sn.

KHL: Jaroslavl - Kazaň 0:1, Omsk - Chabarovsk 1:3 (za domácí JÁGR 0+1). Čerepovec - Nižněkamsk 2:1, CSKA Moskva - Novokuzněck 3:2 (za hosty HOŘAVA 2+0), Viťaz Čechov - Novosibirsk 5:4, Dinamo Minsk -Magnitogorsk 4:5sn (za hosty KUDRNA 1+0), Dinamo Riga - Ufa 2:3 (za hosty ČERMÁK a MIKESKA oba 0+1).

Házená

Kvalifikace mužů na ME v Lovosicích: ČESKO - Lucembursko 30:19. Sestava a branky Česka: P. Štochl, Galia - Mičkal 1, Zdráhala, Kubeš 1, Číp 4, Jícha 8/2, Filip 6, Hynek, Vraný 5, Szymanski, Řezníček 1, Mráz 4, Lehocký. Průběžné pořadí: 1. ČESKO 8, 2. Portugalsko 4, 3. Francie 2.

Kvalifikace žen na MS v Emmenu: ČESKO - Turecko 26:27. Konečné pořadí: 1. Nizozemsko 10, 2. Turecko 8, 3. Litva 6, 4. ČESKO 4, 5. Británie 2, 6. Řecko 0.

Krasobruslení

Grang Prix v Tokiu: 1. Oda (Jap.) 236,18, 2. Weir (USA) 224,42, 3. Ponsero (Fr.) 217,24. Konečné pořadí Grand Prix: 1. Chan (Kan.) 30 bodů, 2. Kozuka (Jap.) 28, 3. Weir (USA) 26, 4. Joubert (Fr.), 5. Abbott (USA), 6. VERNER všichni 24. VERNER postoupil do finále GP, které se pojede od 11. do 13. prosince v Koreji.

Short track

SP v Pekingu - 500 m: 1. Wang Meng 42,609 - světový rekord, ...9. NOVOTNÁ 44,548. 1000 m: 1. Wang Meng 1:30,028, ...7. NOVOTNÁ 1:31,734.

Basketbal

1. liga mužů - 15. kolo: Prostějov - Kolín 99:86. Poděbrady - Nymburk 64:105. Ostrava - Opava 79:68.

1. liga. žen - 11. kolo: BK Tábor - Trutnov 87:82pp. Hradec Králové - Slovanka 77:72pp. Valosun Brno - USK Praha 71:98. Strakonice - Sparta Praha 69:58.

Stolní tenis

Pro Tour ve Varšavě - osmifinále: KORBEL - Smirnov (Rus.) 4:3. Čtvrtfinále: Boll (Něm.) - KORBEL 4:2. Čtyřhra - osmifinále: KORBEL, GAVLAS - Karakaševič, Tošič (Srb./SR) 4:3. Čtvrtfinále: Apolonia, Monteiro (Portug.) - KORBEL, GAVLAS 4:3.