Úterý 23. dubna 2024, svátek má Vojtěch
130 let

Lidovky.cz

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Česko

Tenis

San Jose - semifinále: ŠTĚPÁNEK (4) -Roddick (1) 3:6, 7:6 (7:5), 6:4, Fish - Blake 6:3, 6:2. Semifinále čtyřhry: ŠTĚPÁNEK, Haas - Fish, Blake bez boje, Paříž - finále čtyřhry: Blacková, Huberová (1) - PESCHKEOVÁ, Raymondová (2) 6:4, 3:6, 10:4.

Dubaj - 1. kolo: Schruffová - KVITOVÁ 6:3, 2:6, 6:4.

Rotterdam - finále čtyřhry: Nestor, Zimonjič (1) - DLOUHÝ, Paes (2) 6:2, 7:5.

Atletika

Halový tyčkařský mítink v Doněcku -ženy: 1. Isinbajevová (Rus.) 500 - halový světový rekord, 2. Murerová (Braz.) 481, 3. Pyreková (Pol.) 471.

Halový mítink IAAF ve Valencii, muži -800 m: 1. Chepkirwok (Uganda) 1:47,12, běh B: ...3. HOLUŠA 1:49,43, dálka: 1. Starzak (Pol.) 807, ...6. NOVOTNÝ 787, Ženy -tyč: 1. Battkeová (Něm.) 440, 2. PTÁČNÍKOVÁ a Costaová (Braz.) obě 420.

Hokej

KHL - sobota: Chabarovsk - Čerepovec 1:5, Novokuzněck - Jaroslavl 1:2 (VAŠÍČEK 0+2), Novosibirsk - Petrohrad 2:3, Magnitogorsk - Barys Astana 5:2 (za domácí MAREK 0+1), Ufa - Voskresensk 3:5 (za domácí BLAŤÁK 1+0, MIKESKA 0+1), Atlant Mytišči - Dinamo Riga 4:2. Neděle: Čeljabinsk - Omsk 3:6, Kazaň - Togliatti 1:2sn, MVD Balašicha - Dinamo Minsk 6:5sn (za domácí MARUŠÁK 0+1), Nižněkamsk - Viťaz Čechov 10:2, Nižnij Novgorod - Dynamo Moskva 3:2.

Čtvrtfinále play off první ligy: Olomouc - Kometa Brno 2:4 (stav série 0:3), Benátky nad Jiz. - Ústí n. L. 2:3 (stav série 0:3), Jihlava - Chomutov 3:4 (stav série: 0:3), Hr. Králové - Vrchlabí 4:3 (stav série: 2:1).

Motorismus

Norská rallye: 1. Loeb, Elena (Fr., Mon./Citroën C4) 3:28:15,9, 2. Hirvonen, Lehtinen -9,8, 3. Latvala, Anttila (všichni Fin./Ford Focus) -1:21,8, ...15. PROKOP, TOMÁNEK (Mitsubishi Lancer) -24:24,4, 19. TARABUS, TRUNKÁT (Fiat Grande Punto) -34:17,2, 33. M. SEMERÁD, CEPLECHA (Mitsubishi Lancer) -70:49,9. Průb. poř. MS (po 2 z 12 závodů): 1. Loeb 20 b., 2. Hirvonen 14, 3. Sordo 12. Pohár konstruktérů: 1. Citroën 32, 2. Ford 22, 3. Stobart Ford 16. Průb. poř. PCWRC (po 1 z 8 závodů): 1. Sandell (Švéd./Škoda Fabia S2000) 10, 2. Brynildsen (Nor./Mitsubishi Lancer) 8, 3. PROKOP 6.

Basketbal

1. liga mužů - 29. kolo: Pardubice - Nový Jičín 77:79 po prodl., Ostrava - Opava 93:70, Poděbrady - Nymburk 76:103, Děčín - Prostějov 96:76.

1. liga žen - 25. kolo, skupina A1: Gambrinus Brno - USK Praha 82:65, Trutnov - Valosun Brno 95:74. Skupina A2: Strakonice -Hr. Králové 67:59, Slovanka - Tábor 88:72, Karl. Vary - Sparta Praha 50:58 po prodl..

Házená

Extraliga mužů - 21. kolo: Hustopeče - Hranice 29:39, Karviná - Frýdek-Místek 31:31, Bystřice pod Hostýnem - Kopřivnice 27:30, Lovosice - Třeboň 29:24, Jičín - Zubří 25:22. Interliga žen - 16. kolo: Partizánske - Jindřichův Hradec 25:24, Písek - ŠKP Bratislava 22:32, Zlín - Veselí nad Moravou 26:28. Osmifinále PVP žen, odveta: Handbold Kodaň - Olomouc 32:20. postoupila Kodaň.

Short track

SP v Drážďanech, ženy - 500 m: 1. Borodulinová (Austr.) 44,158, 2. Fu Tchien-jü (Čína) 44,172, 3. Fontanová (It.) 44,231, 4. NOVOTNÁ 44,258. Konečné pořadí SP (po 8 závodech): 1. Čou Jang (Čína) 4650, 2. Sin Se-pom (Kor.) 4178, 3. Kim Min-čun 3916, ...23. NOVOTNÁ 337.

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!