Pondělí 17. června 2024, svátek má Adolf
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Česko

Tenis

Šanghaj - semifinále: Nadal (1) - López 6:1, 3:0 skreč, Davyděnko (6) - Djokovič (2) 4:6, 6:4, 7:6 (7:1). Finále: Davyděnko (6) - Nadal (1) 7:6 (7:3), 6:2. Čtyřhra - finále: Benneteau, Tsonga - Fyrstenberg, Matkowski (6) 6:2, 6:4.

Ósaka - finále: Stosurová (3) - Schiavoneová (4) 7:5, 6:1. Čtyřhra - finále: Čchuang Čch'-ťün, Raymondová (1) - Scheepersová, Spearsová 6:2, 6:4.

Linec - semifinále: KVITOVÁ - A. Radwaňská (2) 6:3, 6:2, Wickmayerová (3) - Pennettaová (1) 7:6 (7:5), 6:3. Finále: Wickmayerová (3) - KVITOVÁ 6:3, 6:4. Čtyřhra - finále: Grönefeldová, Srebotniková (1) - Jansová, Rosolská (2) 6:1, 6:4.

Motorismus

GP Austrálie silničních motocyklů - do 125 ccm: 1. Simon (Šp./Aprilia) 37:55,798, ...23. KORNFEIL (Loncin) -1:23,731. Průběžné pořadí MS (po 14 ze 16 závodů): 1. Simon 239. Do 250 ccm: 1. Simoncelli (It./Gilera) 28:17,403, 2. Barbera (Šp./Aprilia) -2,434, ...6. ABRAHAM (Aprilia) -12,413, ...12. PEŠEK (Aprilia) -28,657. Průběžné pořadí MS (po 14 ze 16 závodů): 1. H. Aojama (Jap./Honda) 227, ...13. PEŠEK 62, 15. ABRAHAM 60. MotoGP: 1. Stoner (Austr./Ducati) 40:56,651, 2. Rossi (It./Yamaha) -1,935, 3. Pedrosa (Šp./Honda) -22,618, Průběžné pořadí MS (po 15 z 17 závodů): 1. Rossi 270, 2. Lorenzo (Šp./Yamaha) 232.

Rallye Bohemia: 1. Hänninen, Markkula (Fin./Škoda Fabia S2000) 35:19,4, 2. Kopecký, Starý (Škoda Fabia S2000) -14,4. Konečné pořadí MMČR: 1. Kresta 209, 2. Pech 206, 3. Kopecký 117.

Cyklokros

SP v Plzni: 1. Albert 1:05:13, 2. Nijs (oba Belg.) -19, 3. ŠTYBAR -21, ...7. ŠIMŮNEK -1:03, ...14. DLASK -2:03, 18. ZLÁMALÍK -3:03, 24. BÍNA -3:27, 26. O. BAMBULA -3:38, 29. AUSBUHER -3:52, 38. MLYNÁŘ -6:10.

Pořadí SP po dvou závodech: 1. Albert 160 bodů, 2. ŠTYBAR 135, 3. Vantornout 115, ...8. BÍNA 87, 9. DLASK 83, 13. AUSBUHER 72, 14. ZLÁMALÍK 72, 21. O. BAMBULA 54, 24. ŠIMŮNEK 48, 48. L. KLOUČEK 17, 52. MLYNÁŘ 13.

Hokej

KHL - sobota: Novokuzněck - Omsk 1:5 (MARUŠÁK 1+0 - JÁGR 1+0), Ufa - CSKA Moskva 3:0, Atlant Mytišči - Viťaz Čechov 3:0 (NOVOTNÝ 0+1), Balašicha - Nižnij Novgorod 3:1 (za hosty KRSTEV 0+1), Jaroslavl - Petrohrad 4:1 (VAŠÍČEK 1+1 - ČAJÁNEK 1+0). Neděle: Togliatti - Jekatěrinburg 2:0, Kazaň - Magnitogorsk 1:3, Nižněkamsk - Čeljabinsk 5:2, Dinamo Riga - Chabarovsk 3:4sn.

První liga - 11. kolo: Benátky nad Jizerou -Havířov 3:5, Havlíčkův Brod - Chrudim 1:3, Kadaň - Tábor 2:3, Šumperk - Vrchlabí 1:3, Chomutov - Ústí nad Labem 6:3, Jihlava -Znojmo 4:1, Třebíč - Olomouc 4:5sn, Hradec Králové - Beroun 3:2p.

Krasobruslení

Trofej Erika Bomparda (Grand Prix v Paříži) - muži: 1. Oda (Jap.) 242,53, 2. Verner (ČR) 229,96. Ženy: 1. Kim Ju-na (Korea) 210,03, 2. Asadaová 173,99.

Házená

Kvalifikace ME házenkářek: Česko - Švédsko 21:28, Ázerbájdžán - Maďarsko 15:31. Pořadí 2. skupiny: 1. Švédsko 4, 2. Maďarsko 4, 3. ČESKO 0, 4. Ázerbájdžán 0.

Uhodli jste?

Sportka - I. tah: 2, 10, 15, 18, 31, 40 dod. č. 24. II. tah: 7, 15, 29, 30, 31, 47 dod. č. 33. Šance: 5, 7, 9, 7, 6, 7 (bez záruky).

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!