Výsledky a statistiky hokejové O2 extraligy

47. kolo

Zlín – Plzeň 1929 4:1

Branky a nahrávky: 11. Leška, 12. Linhart (Leška, Hamrlík), 15. Důras, 31. Záhorovský (Kristek, Galvas) - 6. Scofield (Jiří Hanzlík, Jan Kovář). Rozhodčí: Blecha, Turčan - Bejček, Lhotský. Vyloučení: 8:12. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 5110. Třetiny: 3:1, 1:0, 0:0.

Vítkovice – Č. Budějovice 2:0

Branky a nahrávky: 40. Klimek (Svačina, Burger), 52. Klimek (Sičák, Burger). Rozhodčí: R. Svoboda, Šindler - Bryška, Chytil. Vyloučení: 5:6. Využití: 1:0. Diváci: 3274.

Třetiny: 0:0, 1:0, 1:0.

Slavia – Brno 2:1p

Branky a nahrávky: 25. Červenka (Havel, Doležal), 63. Kůrka (Červenka) - 23. J. Svoboda (Huml, Mojžíš). Rozhodčí: A. Jeřábek, Jebavý - Guth, Rittich. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:1. Diváci: 9359. Třetiny: 0:0, 1:1, 0:0 -1:0.

Karlovy Vary – Sparta 2:5

Branky a nahrávky: 28. Kumstát (Němec, Loginov), 59. Skladaný (Skuhravý) - 1. Netík (Kratěna, Vykoukal), 6. Kratěna (Vykoukal, Broš), 12. Ton (Philipp, Ručinský), 25. Ton (Vykoukal, D. Výborný), 33. Ručinský (D. Výborný, Philipp). Rozhodčí: Hribik, Mikula -Hlavatý, Tošenovjan. Vyloučení: 8:8, Koreis 5 min. a do konce u. Využití: 1:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 4382. Třetiny: 0:3, 1:2, 1:0.

Ml. Boleslav – Litvínov 4:3sn

Branky a nahrávky: 2. Král (Nouza), 22. Macho (Lehikoinen, Fabuš), 30. T. Sýkora (Bahenský, Frolo), rozhodující sam. nájezd Vrbata - 11. V. Hübl (Kubinčák), 23. V. Hübl (Lukeš, Švarný), 40. Pojkar (Kroupa, Jánský). Rozhodčí: Minář, Šír - Gebauer, Lederer. Vyloučení: 5:7, navíc Šlégr 5 min. a do konce utkání, Jánský (oba Litvínov) 10 min. Využití: 1:1. Diváci: 3380. Třetiny: 1:1, 2:2, 0:0 - 0:0.

Liberec – Třinec 2:3

Branky a nahrávky: 10. Kašpařík (Vantuch, Bartovič), 46. Nedvěd (Blatný, Podkonický) - 29. M. Růžička (Zíb, Cartelli), 56.

Kohn (M. Růžička, Malec), 57. D. Květoň (Cartelli, Bonk). Rozhodčí: Fraňo, Souček - Bádal, Pouzar. Vyloučení: 8:8. Využití: 0:1.

Diváci: 4730. Třetiny: 1:0, 0:1, 1:2.

Pardubice – Kladno 6:2

Branky a nahrávky: 33. Somík (Pineault, Špirko), 43. Starý (Havíř), 50. Nakládal (Koukal, Kolář I), 52. Pineault (Cetkovský), 57.

Jillson (Koukal), 57. Jillson (Špirko, Somík) -19. Kuchler (Trončinský, Eberle), 44. Valský (Patera, Mikulík). Rozhodčí: Hodek, Hradil -Čech, Poruba. Vyloučení: 7:3, navíc Cetkovský (Pardubice) 10 min. Využití: 1:1. Diváci: 8724. Třetiny: 0:1, 1:0, 5:1.

48. kolo - zítra 18.10 Plzeň - Liberec. Pátek 17.30 Kladno - Zlín, Litvínov - K. Vary, Č. Budějovice - Ml. Boleslav, 18.00 Sparta -Třinec, Brno - Pardubice, 18.10 Vítkovice -Slavia.

14. HC Geus Okna Kladno 47 13 4 4 26 116:145 51

Pozn.: Za názvem klubu jsou počet odehraných zápasů, výhry, výhry v prodloužení, prohry

v prodloužení, prohry, skóre a získané body

UDÁLOSTI KOLA

Na Jihočechy stačil Klimek a Štěpánek. Dva góly Lukáše Klimka vynesly hráčům Vítkovic vítězství 2:0 nad Českými Budějovicemi. Domácí byli v přetaktizované partii nebezpečnější, gólman Jakub Štěpánek na druhou nulu v sezoně vynaložil 31 zákroků.

Třinec srazil Liberec slepenými góly. Dvě branky vstřelené v rozmezí jednapadesáti vteřin závěrečné třetiny pomohly hokejistům Třince k výhře na ledě Liberce 3:2. Oceláři tak ukončili sérii šesti zápasů bez zisku tří bodů a zajistili si přímý postup do čtvrtfinále play off.

Jak na rychlou a jednoduchou večeři s rýží?

Díky své všestrannosti se rýže LAGRIS už dlouho stávají nedílnou součástí mnoha pokrmů z celého světa. Bez ohledu na to, zda se používají k...