jen za 89 Kč/měsíc

Výsledky a statistiky hokejové O2extraligy

51. kolo

Sparta - České Budějovice 4:1

Branky a nahrávky: 35. Ton (Jan Hanzlík, D. Výborný), 43. Látal (Hromas), 45. Netík (Přikryl), 49. Kratěna (Ručinský) - 18. Červený (Micka). Rozhodčí: Husička, Hradil - Chytil, Bryška. Vyloučení: 5:6. Bez využití. Diváci: 7216. Třetiny: 0:1, 1:0, 3:0.

Sparta: Přikryl - Vykoukal, Gulaši, Philipp, Hanzlík, Macholda, Vydarený - Kratěna, Broš, Koreis - Ton, Výborný, Podlešák - Netík, Langhammer, Ručinský - Látal, Hrdel, Hromas.

Zlín - Slavia 1:2

Branky a nahrávky: 40. Köhler (Leška, Hamrlík) - 31. Kůrka (Kadlec), 54. Kůrka (Červenka, Kadlec). Rozhodčí: Mikula, Jeřábek -Charvát, Pavlovič. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:1. Diváci: 4375. Třetiny: 0:0, 1:1, 0:1.

Litvínov - Plzeň 1:5

Branky a nahrávky: 36. Trávníček (Reichel, Majdan) - 16. Modrý, 23. Scofield (Benda), 29. Jiří Hanzlík (Vlasák), 30. Hvila (Adamský, Vampola), 55. Bomersback (Tvrdík). Rozhodčí: Minář, Blecha - Hlavatý, Tošenovjan. Vyloučení: 6:11, navíc Vopat (Litvínov) 10 min. Využití: 0:2. Diváci: 4251. Třetiny: 0:1, 1:3, 0:1.

K. Vary - Vítkovice 4:5 p

Branky a nahrávky: 18. Hřebejk (Loginov, Skuhravý), 21. Kumstát (Skuhravý, Parýzek), 32. Hřebejk (Němec, Kumstát), 45.

Pech (Nosek, Zucker) - 8. Krenželok (Štefanka, Barinka), 35. Kvapil (Kuboš, Strapáč), 49. Ujčík (Svačina, Jurečka), 54. R. Hruška (Ujčík), 63. Štefanka (Barinka, Burger). Rozhodčí: Hribik, Fraňo - Barvíř, Blümel. Vyloučení: 6:6. Využití: 2:3. Diváci: 2662. Třetiny: 1:1, 2:1, 1:2 - 0:1.

Liberec - Brno 0:2

Branky a nahrávky: 47. Dopita (Erat), 56. J. Svoboda (Huml). Rozhodčí: Souček, Turčan - Bláha, Kostka. Vyloučení: 10:7. Využití: 0:1. Diváci: 7050. Třetiny: 0:0, 0:0, 0:2.

Mladá Boleslav - Pardubice 0:2

Branky a nahrávky: 52. Somík (Pineault, Zohorna), 60. Cetkovský. Rozhodčí: Šír, Homola - Gebauer, Lederer. Vyloučení: 5:7.

Bez využití. Diváci: 3610. Třetiny: 0:0, 0:0, 0:2.

Třinec - Kladno 3:2 sn

Branky a nahrávky: 9. Martynek (Bonk), 18. Kohn (M. Růžička, Polanský), rozhodující nájezd Kohn - 12. Stieler (Kuchler), 23. Patera (Kameš, Kaberle). Rozhodčí: Polák, Šindler - Jelínek, Pešek. Vyloučení: 6:6, navíc Cartelli (Třinec) 10 minut. Využití: 0:2. Diváci: 3092. Třetiny: 2:1, 0:1, 0:0 - 0:0.

Další program - 5. února (52. kolo): Mladá Boleslav - Slavia, Vítkovice - Zlín, České Budějovice - Liberec, Brno - Karlovy Vary, Pardubice - Třinec, Plzeň - Sparta, Kladno -Litvínov.

14. HC Geus Okna Kladno 51 14 4 5 28 126:156 55

Pozn.: Za názvem klubu jsou počet odehraných zápasů, výhry, výhry v prodloužení, prohry