Středa 24. dubna 2024, svátek má Jiří
130 let

Lidovky.cz

Česko

Zápasy Premier League a tenisové turnaje WTA zdarma pro členy iDNES Premium

Přenosy Premier League a turnajů WTA na CANAL+ foto: Skylink

Přímé přenosy fotbalové Premier League či z tenisových turnajů ženského okruhu WTA mohou noví roční předplatitelé iDNES Premium sledovat dva měsíce zcela zdarma. Bude to velká podívaná: v Anglii se o fotbalový titul přetahují tři velkokluby, na kurtech jsou ve středu pozornosti i české tenistky.
  6:00

Anglická fotbalová liga slibuje velká dramata. V Liverpoolu rozehrává svoji poslední velkou partii odcházející trenér Jürgen Klopp, o obhajobu usiluje Manchester City, dvacetileté čekání na titul chce letos ukončit Arsenal. Závěr sezony bude velkolepý!

Všechny zápasy Premier League přes Skylink Live TV

Fotbalovým fanouškům nabízí iDNES Premium sledování zápasů Premier League v přímých přenosech zdarma. Spolu s ročním předplatným totiž mohou získat na dva měsíce programový balíček CANAL+ přes internetovou televizi Skylink Live TV, kde se zápasy Premier League s českým komentářem vysílají.

Televizní stanice CANAL+ Sport nabízí vedle přímých přenosů také týdenní magazíny, pořad Fantasy liga a mnoho dalšího.

Nejlepší ženský tenis

V rámci programového balíčku jsou k dispozici také přenosy z tenisových turnajů WTA kategorií 1000, 500 a 250, na které drží CANAL+ Sport exkluzivní vysílací práva. Sezonu 2023 uzavřelo osm krajanek v elitní padesátce světového žebříčku, přičemž se Markéta Vondroušová, Karolína Muchová a Barbora Krejčíková umístily v Top 10. Diváci se mohou těšit na přímé přenosy jejich utkání, rozhovory i na pohledy expertek ve studiu Match Point.

Moderátorky WTA speciálů

Mezi expertkami je hvězdná sestava. Bývalé úspěšné tenistky Barbora Strýcová, Lucie Šafářová, Klára Koukalová, Lucie Hradecká, Andrea Hlaváčková nebo Kristýna Plíšková vystupují jako odbornice ve studiu, ale také jako komentátorky a reportérky přímo z míst turnajů.

2 měsíce zdarma s novým ročním členstvím

Všichni noví roční členové iDNES Premium získají přístup k programovému balíčku CANAL+ na dva měsíce zdarma, který kromě výše zmíněných přenosů obsahuje celkem 46 televizních programů, z toho 34 v HD kvalitě. Nechybí ani osm filmových kanálů, pět dokumentárních, pět hudebních, šest zpravodajských a dětský kanál. Více o obsahu balíčku najdete zde.

S aplikací Skylink Live TV lze sledovat televizi živě nebo z archivu na internetu. Součástí je také videotéka s desítkami filmů a seriálů, sedmidenní archiv, možnost přístupu přes mobil, tablet, počítač a přes vybrané chytré televize.

Autor:

Quality Hotel Brno Exhibition Centre
RECEPČNÍ

Quality Hotel Brno Exhibition Centre
Jihomoravský kraj
nabízený plat: 30 550 - 30 550 Kč