Sobota 16. ledna 2021svátek má Ctirad -3 °C sněhové přeháňky Předplatné LN

Diskuse k článku

Nejbohatší Čech na Hradě. Kellner se Zemanem řešil Rusko, Čínu i USA

Prezident Miloš Zeman se v úterý na Pražském hradě setkal s majitelem skupiny PPF a nejbohatším Čechem Petrem Kellnerem. Jednali spolu o ekonomických vztazích s Ruskem, Čínou a Spojenými státy, uvedl na twitteru Zemanův mluvčí Jiří Ovčáček. PPF ve všech třech těchto zemích působí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Holcman 8.3.2017 20:12

Takže, komoušský Ovčáček a mluvka nám sděluje, že jeho hradu vedoucí hlava, soudruh Zeman, pozval si na náś Hrad multimiliardáře Kellnera ml., papalášského, komoušského synka.

Na Hradě straší, na Hradě je rudo! :-((

J. Škodák 8.3.2017 12:33

V době husitské byly v Čechách mnohé hrady útočištěm zlodějů a lapků, aby pak prováděli loupeživé výpady, které nazývali Spanilé jízdy. Na tuto tradici navazuje Hrad, protože současný hradní pán je na tuto dobu hrdý a nechal vyvěsit husitskou vlajku. V dnešní době však již není možné pořádat takové nákladné výpady. Lupiči všeho druhu jsou dnes nóbl páni, bydlí v moderních palácích a na Hradě jsou s úctou přijímaní hradním pánem, který jim pomáhá v expanzi na tzv. perspektivní trhy směrem na východ. Copak za tu službu placenou daňovými poplatníky dostane a k čemu se zaváže?

J. Čížek 8.3.2017 17:44

Teď jste uhodil hřebíček kladívkem na hlavičku. To je jeden z hlavních důvodů, který my v Koruně české tvrdíme.

Žádné tzv. president není a nemůže být nezávislý a nemůže spojovat, protože vždy musí být někomu vděčný více než jinému. Kdežto panovník je v tomto směru nepodplatitelný, protože jeho místo je už předem určeno, pro někoho osudem, pro jiné Bohem, ale člověk to prostě ovlivnit nemůže, pokud by se nejednalo o nějaké opravdu závažné důvody např. z hlediska zdr. stavu, morálky atd.

I. Dvořák 8.3.2017 9:59

Prezidentskou kampaň musí někdo zaplatit. Hádejte kdo to bude?

L. Wellner 8.3.2017 9:14

Ano, řešte si Rusko, Čínu i USA a naši republiku už konečně nechte na pokoji!

J. Čížek 8.3.2017 17:45

Myslíte, že "republika" je nejvhodnějším řešením pro země Koruny české?

L. Wellner 8.3.2017 18:14

České království s nějakým mladým a vzdělaným Czerninem, Šternberkem nebo Kolowratem na Hradě bych uvítal.

Holcman 8.3.2017 20:22

Prozatím si můžeme nechat zatím jenom zdát.

J. Čížek 8.3.2017 20:35

LEGITIMNÍHO panovníka máme, pane Wellnere! Je to vnuk zatím našeho posledního českého krále a císaře, blahoslaveného Karla.

L. Wellner 8.3.2017 21:39

To ani nevím - podívám se na stránky Koruny české. Jsem myšlence obnovy monarchie docela nakloněn.

J. Čížek 8.3.2017 22:10

Zde je náš skutečný a legitimní český král! Je vzdělaný, kultivovaný, starý také není, máme být na koho hrdí!

https://www.youtube.com/watch?v=QVm_19tS4Z8&feature=share

L. Wellner 9.3.2017 10:10

Ano, Karel Habsburský na mne dělá dobrý dojem. Otázkou je, jak by se Češi dívali na renesanci Habsburků, když u nás (samozřejmě díky komunistům a neprávem) nemají moc dobrou vizitku. Každopádně, kdyby došlo k nějakému referendu, docela rád pro obnovu království a intronizaci Karla Habsburského budu hlasovat.

J. Čížek 9.3.2017 11:54

Máte naprostou pravdu. Arcidům má u nás mediálně nasazeny rohy a kopyta, ale to začalo hned po říjnu 1918. Za nácků a komančů to "jen" snad ještě více vygradovalo. Ale ty lži a pomluvy Arcidomu začaly hned po Velké válce. A také samozřejmě totální okradení našeho panovnického dumu včetně i Hohenbergů, potomků Arcivévody Fr. Ferdinanda d ́Este, kteří do Arcidomu ani vůbec nepatřili. Stát, který zejména představoval Masaryk a Beneš, se vůbec nežinýroval v neoprávněném okradení sirotků!

L. Wellner 9.3.2017 12:01

Souhlasím. České země podle mne ani vůbec nemají republikánskou tradici jako třeba Francie nebo USA. Po pádu monarchie vládl TGM, který byl sice de iure prezident, ale myslím de facto latentní monarcha, neboť jeho "doporučení" v parlamentu bylo bráno jako "nařízení". Navíc není jisté, zda opravdu nebyl levobočkem císaře Franze Josefa, jak se teď rozviřuje. Pak krátká vláda Beneše, pak fašistická a bolševická diktatura, pak jen relativně krátce prezident Havel a pak Klaus. Toho současného osla ani nelze počítat. Takže, co je to proti tisíciletí monarchie? Možná by Koruna česká měla zvolit nějakou šikovnou strategii, aby získala pořádný příliv voličů, ale nevím, zda je to reálné.

J. Čížek 9.3.2017 12:03

Souhlasím s Vámi!

L. Wellner 9.3.2017 12:11

Napadlo mne, zda oficiálně Českou korunou nevyzvat Henryho Windsora, mladšího syna Diany, o uchazečství. Nějaká historická vazba určitě existuje. A on z provokativního mladíka vyzrál, je charismatický a moudrý, určitě by oslovil hodně lidí (zvláště ženy :-)). Doma se ke trůnu asi nikdy nedostane, česky by se naučil :-) Měli bychom českého krále Jindřicha I.

J. Čížek 9.3.2017 14:11

Víte, když ještě v sedmdesátých letech žil gen. Franco a věděl, že se chýlí jeho konec, zkusil nabídnout španělský trůn tehdy JCKV Ottovi von Habsburg-Lotringen, tedy i našemu korunnímu princi. A víte, co na to JCKV gen. Frankovi řekla?: "Králové si trůn nekradou!".

Takže pokud zde bude jakýkoliv panovnický rod či rod šlechtický a bude se skutečně chovat jako šlechta, tak NIKDO soudný nevezme trůn český, uherský a další trůny a koruny rakouského mocnářství, protože ti všichni vědí, komu trůn a koruna SKUTEČNĚ patří! Právě proto je to monarchie, dědičná monarchie! Protože zde je následnické právo jednou pro vždy dané! A to ví i JCKV Karel. Věřím, že je pro něj a pro následníka trůnu, Ferdinanda Zvonimíra, pohodlnější nebýt králem a císařem. Ale když ta doba přijde, legitimní panovník neodmítne vzít na sebe svůj osud a úděl. A to je na tom to krásné a vznešené.

L. Wellner 9.3.2017 14:30

Ano, máte pravdu. A to krásné, noblesní, čestné a vznešené je třeba znovu vypěstovat, pozvolným zaléváním jako vzácnou květinku, kterou bolševik zašlapal do země.

J. Čížek 9.3.2017 14:39

Asi i proto bude ještě chvíli trvat, než Korunu českou pochopí více lidí a začnou nás volit v množství, které už bude mít význam. Zatím máme, jak píšete, za úkol zalévat a opečovávat tuto křehkou a vzácnou květinku.

M. Valenta 8.3.2017 7:59

Vypadá to na další, tentokrát IMZ.

M. Šetka 8.3.2017 7:40

Holt máme prezidenta dolních 10 milionů. Měl by přestat jíst vepřové. V jeho případě se jedná o kanibalismus.

I. Schlägel 8.3.2017 7:29

Vysoká politika v objetí s velkým byznysem. Tohle vždycky fungovalo. V dobách největší slávy se tomu říkalo korporátní fašismus. Možná už k tomu máme našlápnuto, Pěkně zlehka?

Š. Apolen 8.3.2017 0:54

Copak dělal Kellner v roce 1988 ? Nedělal kelnera ?

Holcman 8.3.2017 19:54

Kellner je dítko komunistického papaláše.

J. Krajíček 7.3.2017 23:34

Kellner se přišel národního trychtýře zeptat na to, jaký má ještě splávek. Pokud by byl trochu chabrus, tak ho bude muset Kellner vyměnit za jiného "prognostika". Co na Hradě s nějakou lihem prolitou fosílií. Ta mu kšefty v Číně nedomluví.

Je potřeba aby přišel novej-mladej. Ten se nezakecá...

P.S. ...a neožere...

I. Dvořák 8.3.2017 10:05

Ta lihem prolitá fosílie o sobě kdysi řekla, že její jedno podání ruky má hodnotu nevímkolik miliard investic. A je to tady. Slavie je žlutá a pár lukrativních nemovitostí rovněž a nyní se pomalu nažluto natírá i Plzeňská škodovka. Jenže od Číňanů to jsou nákupy. Ty do investic mají pořádně daleko. A to nám hradní násoska jaksi zapomněl sdělit. Zcela výjimečně.

V. Grycz 7.3.2017 22:43

sponzor pres. kampaně?

K. Jež 7.3.2017 22:34

Začínám tušit, že prezidentská kampaň nejvyššího virotika bude extrémně nákladná. Mafie se už ani nestydí.

J. Venc 7.3.2017 22:27

Nizozemský král Vilém si čas neudělá?

Pro úspěšnou firmu se sídlem tamtéž by mohl, ne?

:-)

M. Jech 7.3.2017 21:19

Je v poradku,ze prezident resi ksefty soukromych osob?


TEST olejů: nejhorší je kokosový, zdravější je i sádlo

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Na smažení a fritování, do salátů, omáček i dresinků... Do velkého srovnání olejů a tuků jsme vybrali dvacet výrobků....

Život s Ester. Není úplně málo komplikovaná, přiznává trenér Bank

Trenér Tomáš Bank má velký podíl na lyžařských úspěších Ester Ledecké. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Je to už pět let, co od svého bratra Ondřeje přesedlal jako trenér k Ester Ledecké. Dovedl ji k olympijskému zlatu v...

Expremiér Sobotka se vrátil do pražských Stodůlek. Pořídil si byt v paneláku

Bohuslav Sobotka před svým bytem. (12. ledna 2021) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Expremiér Bohuslav Sobotka se v tichosti vrátil z Moravy, kam se uchýlil po odchodu z politiky, do Prahy. Jak zjistila...