Úterý 23. dubna 2024, svátek má Vojtěch
130 let

Lidovky.cz

Česko

Odemkněte si Lidovky.cz za 0 Kč s iDNES Premium. A získejte zdarma 195 TV kanálů i HBO MAX na Vánoce

iDnes Premium foto: Lidovky.cz

S blížícími se Vánoci rozdávají Lidovky.cz dárky. Na tři měsíce můžete získat za 0 Kč prémiové předplatné, ale také 195 televizních kanálů díky SledovaniTV. Součástí je na první měsíc také přístup do streamovací služby HBO MAX. Nezaplatíte ani korunu!
  13:16

Téměř tři tisíce korun je běžná ceníková hodnota obsahu, který mohou čtenáři ve vánoční mimořádné akci získat zdarma. Na tři měsíce je možné si vyzkoušet členství v iDNES Premium, jehož součástí je i prémiový obsah serveru Lidovky.cz, a k tomu získat na stejnou dobu téměř dvě stovky televizních kanálů díky SledovaniTV, včetně HBO, v nabídce je také přístup na HBO MAX.

Televize na Vánoce Ušetřete 2 400 Kč a získejte i prémiové TV programy

Členové iDNES Premium mají totiž nyní k dispozici na tři měsíce zdarma prémiový balíček internetové televize SledovaniTV, který obsahuje téměř dvě stovky televizních kanálů včetně sportovních programů Nova Sport 1 a 2, všech stanic HBO či filmové kanály od FilmBoxu. Součástí nového televizního balíčku je i měsíční přístup ke streamovací službě HBO MAX.

Nabídka v iDNES Premium

To vše má hodnotu téměř 2700 Kč, ale vy zaplatíte přesně nulu.

Streamovací služba HBO MAX

V rámci členství iDNES Premium získají čtenáři přístup ke všem prémiovým článkům na serverech Lidovky.cz, iDNES.cz a Expres.cz. Také k digitálnímu předplatnému, kde si mohou vybírat z dvaceti titulů včetně Lidových novin, MF DNES, časopisu Téma a spousty dalších. Nabídka iDNES Premium se nedávno rozšířila, kompletní seznam vylepšení najdete zde.

Kromě článků získá předplatitel také přístup do sekce Zábava, kde se může dívat na filmy zdarma, stahovat si audioknihy a e-knihy, účastnit se exkluzivních soutěží nebo nakupovat vstupenky na velké akce předtím, než jdou do veřejného prodeje.

Autor:

Samoživitelka skončila v nemocnici a čtvrt roku nemohla pracovat
Samoživitelka skončila v nemocnici a čtvrt roku nemohla pracovat

Téměř deset miliard korun – tolik jen za loňský rok poslaly pojišťovny lidem za úrazy, závažná onemocnění či úmrtí. Životní pojištění pomohlo za...