Diskuse

‚Děti do škol, Bureš do vězení.‘ V Praze demonstrovali stoupenci iniciativy Chcípl PES

Před úřad vlády v Praze dorazilo odpoledne kolem 50 příznivců iniciativy Chcípl PES, která sdružuje podnikatele nesouhlasící s protiepidemickými opatřeními vlády. Mimo jiné požadovali demisi kabinetu. V 16:30 akci ukončili a rozešli se. Původně chtěli blokovat několik vládních budov. Pořadatelé ale plánují další protesty. Policie zadržela jednoho člověka, který neuposlechl výzvu, aby si nasadil roušku.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

EM

E22m84i41l 18M54o81u49c36h34a

30. 1. 2021 15:27

Můj soused velký aktivista iniciativy Chcípl pes se zúčastnil několika akci. Po poslední akci zjistil že je pozitivní. Za týden měl jet na dovolenou do Turecka určitě si můžete představit kam jel. Jeho žena která není taková aktivistka ho chtěla zabít. Jelikož nebyl pojištěn tak neví jestli peníze ještě uvidí. Nepřeji vám těm co tyto demonstrace obhajují aby vás to potkalo ale dejte si bacha s kým se po těchto akcích potkáte, myslím si že byste na zásah policie už nenadavali

0 0
možnosti
JN

Tak ona to byla demonstrace? Nu, podle fotek jsem si myslel, že se jen sešlo o něco více lidí na zastávce MHD...

0 0
možnosti
VK

V16á53c40l69a10v 93K69a15i38n

29. 1. 2021 22:23

A opět jako vždy jsou nejvíce slyšet ti,kteří mají pomalu život za sebou,ale penze jisté.Jak na tom budou mladí? To je jim jedno.

0 0
možnosti
AN

Penze jisté 8-o ? Pokud bude vládnout opozice, nebude ani tato jistota.

0 0
možnosti
DF

D95a90v80i90d 90F29a83j61f98r

29. 1. 2021 19:10

To jsou fakt ti praví, co by všechny zachránili, myslí jen na sebe.

0 0
možnosti
Foto

Ne, myslí i na děti a další, kteří jsou zavření a ničení jen proto, aby někdo neonemocněl.

0 0
možnosti

P68e97t61r 28Č20e27c51h

29. 1. 2021 18:25

Padesát demonstrantů je něco naprosto směšného. Takto nemohou ničeho dosáhnout. Příklad by si měli vzít z Polska, kde 20 000 restauratérů své podniky otevřelo navzdory opatřením tamní vlády. Tomu říkám protest, který k něčemu může vést a ne nějaké pokřikování po ulicích.

0 0
možnosti
Foto

P. Čech - můžete blíže objasnit, pls, co míníte slovy "nemohou ničeho dosáhnout"? Máte na mysli dosažení kolapsu nemocnic kvůli nezvládnutému šíření pandemie?

0 0
možnosti
Foto

Kde nechali svého guru prof. Ing. Václava Klause, CSc., dr. h. c. mult.?

0 0
možnosti
Foto

Radikální akce podivných nespokojených nebudou mít opět v široké veřejnosti kladný ohlas. Opět neporovnají jak situaci řeší jinde, budou zase nadávat na Babiše a vládu,ve prospěch opozice.

0 0
možnosti
Foto

Ve prospěch normálního života. Je to demonstrace především proti covidovému šílenství, které reprezentuje vláda a bohužel alternativu nenabízí ani opozice.

0 0
možnosti
IK

Souhlasím. Děti do škol, Bureš do vězení a tahle parta do Bohnic.

0 0
možnosti
Foto

Tahle parta je ta, která se snaží na ty cíle demonstrativně poukázat. Jiné party na stejné cíle poukazují mlčky doma.

0 0
možnosti
JR

J29a75n 85R76o72h87a36n

29. 1. 2021 16:59

Pokud protestujici nemaji rousky, meli by je vsechny pokutovat. V Nemecku by se s nima nikdo nevybavoval.

0 0
možnosti
MR

V Německu by nikdy nebyl premiérem podvodník Bureš.

0 0
možnosti
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.