Čtvrtek 23. května 2024, svátek má Vladimír
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Zloděj ukradl přehrávač. Skryl ho do konečníku

Česko

  13:36
PŘEROV - Netradičním způsobem se snažil ukrást MP4 přehrávač v jednom z přerovských supermarketů pětadvacetiletý zloděj. Přístroj si totiž ukryl do konečníku. Použil k tomu přitom i ukradenou indulonu, kterou na místě použil. Důmyslná skrýš však měla podle strážníků bohužel pouze jednosměrný efekt.

Zloděj si odnesl přehrávač ve svém pozadí. foto: Shutterstock

Ukradenou věc před očima městské policie doloval z těla ven téměř hodinu. S podobným případem se tamní strážníci dosud nesetkali. Sdělil to zástupce ředitele přerovské městské policie Miroslav Komínek. Na muže při přecházení přes pokladnu upozornil signál v bezpečnostním rámu.

"Strážníci poté u něj nalezli sluchátka k MP4 v jeho spodním prádle, ale samotný přístroj nebyl k nalezení. Nakonec jsme zjistili, že v obchodě nejprve ukradl indulonu, kterou na místě použil. Zloděj se nám přiznal, že přehrávač skutečně ukryl uvnitř svého těla," uvedl zástupce ředitele Miroslav Komínek.

Na řadu přišly i nůžky

Téměř hodinu však muži trvalo, než se mu podařilo přístroj vypudit z těla ven. Používal k tomu podle strážníků tužku, ale i nůžky. "Nakonec musel být odvezen do nemocnice, kde ho musel zkontrolovat lékař," doplnil zástupce ředitele. Dodal, že se strážníci setkali například již s případy, kdy pachatelé odcizené věci ukryli například v plenách dítěte. Podobný způsob maskování odcizených věcí však dosud nezažili.

Odcizení přístroje v hodnotě zhruba 1400 korun se nakonec mladíkovi vymstilo. Strážníci zjistili, že se krádeže dopustil v době podmíněného odsouzení. Případ si proto převzali policisté.

Podívejte se na další z neobvyklých krádeží:

Autoři: ,
Témata: Konečník

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!