Úterý 30. května 2023, svátek má Ferdinand
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuse k článku

Duchcov nasadil režim nulové tolerance vůči Romům. Je to přijatelné?

Když město provádí kontroly v romských rodinách, chová se jako dobrý hospodář, nebo jen represivně a populisticky?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Ctirad Bednář

Represe je účinným prostředkem k nastolení pořádku.
Ideologie politické korektnosti je  nám z EU vnucována přes dvacet let, a nikdy nebylo mezi lidmi tolik nenávisti jako dnes. Jsem přesvědčen, že rozvrat národů a posléze i národních států pomocí protěžování různých menšin a politiky multi-kulti byl odpočátku záměrem cizí moci.
0/0
22.8.2013 8:46
Foto

Černoušek

...
 Je hezké, jak se některým lidem všechny cesty sejdou, zde v Bruselu. I když nejsem obdivovatel EU, trochu racionality by neškodilo. - Hlavní vlna Romů do severních Čech přišla před rokem 1989 (může za to EU?)- O politické korektnosti jsem se vyjádřil už jinde.- "politika multi-kulti" je spíše Vaše utkvělá představa, prázdná floskule vypůjčená ze zahraničí. ČR je téměř etnicky a jazykově homogenní země.- Máte pravdu, že lidé jsou velmi rozzlobení - ale důvod toho nejsou nějací Romové. I když mohou hloupějším osobám sloužit jako jednoduchý objekt na vylití si hněvu. Už to tu někdo výše výstižně napsal. Jistě je snazší řvát pod okny Romům pod panelákem v Duchcově než třeba některým koaličním politikům před jejich rezidencemi. Nemusíte se obtěžovat se zdůvodněním, proč s těmi a těmi politickými kroky nesouhlasíte, stačí jen ukázat na něčí kůži. Na celé téhle věci s "nulovou tolerancí" v Duchcově je zábavné, že pokud by bylo pravda, že úřad "změnil přístup", pak zřejmě někdo až dosud běžnou správu majetku města, poplatků za psy, popelnice a nevím čeho ještě zcela zanedbával...
0/0
22.8.2013 14:29
Foto

Ctirad Bednář

Nejste politik?
Proč se ke všemu sáhodlouze a zcela z cesty vyjadřujete? Psal jsem snad o nějakých vlnách Romů? Psal jsem o multi-kulti v souvislosti s Českou republikou? Napsal jsem snad, že důvodem rozzlobenosti lidí jsou Romové?
0/0
23.8.2013 0:47
Foto

To je správný názor
Taktika světových "stratégů" stále měnit názory podle potřeby je velmi stará.Marxismus nebyl nikdy zahozen.Teorie boje protiklaů jako základ  "pokroku" je i dnes moderní. Po první světové válce -boj za práva národů a menšin. Výsledek -tvorba nových menšin a nových národů. Po 2. světové válce tvorba velkých států na "hrobech" malých států. Účel : zvětšování teritorií 10-ti největších monopolů, centralizace výrobních sil a bankovnictví.
0/0
22.8.2013 18:58