Pondělí 2. října 2023, svátek má Olívie, Oliver
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuze

Evangelík Joel Ruml: Šíbři a finančníci u nás „neparkují“

Podle jednoho z hlavních vyjednávačů církevních restitucí se může stát, že se o majetkovém vyrovnání začne jednat úplně od začátku.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Davidan

1. 7. 2012 13:56
Že se nestydíte, vy pastýři, nenažraní, podvodničtí!
Když vám jde Rumle tolik o obce a jejich nemožnost, nakládat s blokovaným majetkem, vzdejte se,  u  všech takto blokovaných pozemků svých neoprávněných požadavků a je věc vyřešená.Budete slavní, obdivovaní, chudí pastýři, což by vám vůbec nemělo vadit. Ještě k těm šíbrům a finančníkům, vážený. Ti byli přece přímo účastni jednání, jedním z nich jste byl přece vy. Já, jako člen českobratrské církve, se stydím za takové zrůdy, jako jste vy, pane.
0 0
možnosti
Foto

3. 7. 2012 15:08
Ještě, prosím,
zkuste rozvést ideu, že požadavek na vrácení ukradeného je neoprávněný, a bude to v cajku.
0 0
možnosti

1. 7. 2012 7:13
Stačí jediná věta:
"Odpovědnost nechávám na poslancích, ať se pořádně zamyslí. Ať nechají stranou populistické ohledy na nálady veřejnosti, které jsou velmi vrtkavé".Asi zapoměl, že hlas lidu = hlas Boží. Pokud budou politici jednat proti vůli svých voličů, pak jsme volili špatně. Nikdo nám, (občanům, daňovým poplatníkům, kteří to vše budou platit), neřekl na rovinu, jak masivní církevní restituce jsou chystány. Nikdo by tyto politiky nevolil, kdyby voliči znali před volbami pravdu. 6ádná ze stran koalice neměla restituce ve svém volebním programu. 
0 0
možnosti

Babaq

1. 7. 2012 10:44
Hlas boží? ... snad ne
Nechci ani domyslet, co by se dělo, kdyby politici dělali jenom právě to, co si přeje jakýkoliv "lid". On třeba nástup nacismu i komunismu přišel také právě na křídlech "vůle lidu". (Jakkoliv plno lidí na to v obou případech pěkně ošklivě doplatilo...) Takže s tím hlasem lidu, prosím, opatrně.
0 0
možnosti