Pondělí 2. října 2023, svátek má Olívie, Oliver
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuze

Kancléř Mynář by si už měl hledat novou práci

Dlouhodobé odkládání pokusu o získání bezpečnostní prověrky dává prostor pro co nejvíce důkazů hovořících proti kladnému výsledku.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Pavel_Vavra

27. 11. 2013 14:47
kdo to určuje pravidla a píská? Zeman
bezpečnostní prověrka nebo lustračnoí osvědčení.....hmkdyž Zeman vystřílel prvních pár pokusů jak se dostat do pozice kde může všechny a všechno řídit, nezbylo  mu než kousnout co říkal dříve a odvolat co odvolal:-)jinak řečeno - pamatujeme si, že Mynář dříve podle Mr.Z. bezpečnostní prověrku nepotřeboval, když se mu ale nepodařilo natlačit Zemanovce do parlamentu, nesestřelil sobotku, nabízí se jako další téma jak zatlačit a upozornit na svou důležitost třeba trvání na lustračním osvědčení -  jinak žádného ministra nejmenuje:-)no, a to by se těžko morálně zdůvodňovalo s Mynářem bez bezpečnostní prověrky, že.....aby bylo jasno - prověrky i lustrace jsou podle mě vpořádku, jen mě baví ta účelovost ve výkladech toho pána, co jste mi ho zvolili presidentem:-(Ať žije jeho veličenstvo Mr.Z.a volit jsem bylpv
0 0
možnosti

Svaty

25. 11. 2013 13:55
Jak je vidět nejen Klaus ale
Jak je vidět nejen Klaus ale i Zeman ztrácí soudnost, když se obklopuje takovými to neschopnými lidmi.Kdyby to s tím jeho vyhazovem bylo tak horké, nic by v televizi Zeman nehlásíl a ten parazit by tam už dávno nebyl, ale on tam stále je. Že by byl zase proejdnou velký rozdíl mezi tím co Zeman říká a dělá?
0 0
možnosti

S. Marková

25. 11. 2013 11:18
Mynář je jen další zloděj
z té obrovské smečky českých zlodějů, kteří tuto zemi trhají na kusy. Doposavad zalezlý v bažině, vylezl na povrch za Zemanem, neboť ucítil příležitost dalších kořistí.
0 0
možnosti

Milota

25. 11. 2013 11:17
Hloupý Mlynář
Pan Mlynář mnoho rozumu nepobral. Jinak by nemohl udělat takovou pitomost, jakou bylo odkopnutí Šloufa po triumfu v prezidentských volbách. Teď mu Vodník předvádí, že stále má velkou moc a Mlynářovi i Nejedlovi pěkně zatápí a velmi dobře se tím baví. Mlynář také nepochopil, že jeho hlavním úkolem, jako hradního kancléře, je rychle a elegantně žehlit průsery svého ožralého pána. Výsledkem jeho práce je to, že se Zeman stáhl na zámek a zde si patrně léčí natlučenou hubu usilovnou konzumací slivovice. Mimochodem, včera při posledním dílu Českého století jsem při scénách s ožralým Klémou (ale i s ožralým tátou dělníků, Tondou Zápotockých), tak nějak, ani nevím proč, na Miloše silně myslel. Řekl bych, že Vodník svou akci msty ještě neskončil a Mlynářovi lapeném nyní v pasti prověrky připraví ještě chvíle potupy. Alespoň se o svátcích budeme moci bavit nejen pohádkami.
0 0
možnosti
S kým se asi v těchto dnech schází? Víme to?
Co ale víme o tom, s kým se bývalý "oblíbený Zemanův personalista" Šlouf v současnosti schází po savoyích? (V samotném Savoyi asi ne, tam byla ta horlivá a proaktivní obsluha kamer-slídilek.) A víme, jestli z těchto personalistických pohovorů náhodou, ale samozřejmě čistě a docela náhodou, nevzejde nový kancléř? Dokud není výběr u konce, můžeme se bavit hrou kočky s myší, ale pokud by zmíněné podezření bylo opodstatněné, nemáme se skutečně na co těšit.
0 0
možnosti