Sobota 2. prosince 2023, svátek má Blanka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuze

Karel Randák byl obviněn kvůli zveřejnění odměn premiérovy poradkyně

Obvinění se týká výplatní pásky Jany Nagyové, jejíž mimořádné odměny z ledna a března loňského roku letos v lednu zveřejnil deník Insider.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Že by si Randák nastudoval kauzu Šerkézy?
Jak jeden můj známý - po matce Francouz - podotkl, být ve Francii obviněn z korupce, není nic mimořádného - ale být očištěn z podezření z korupce, a to ještě v přímém přenosu ve světle ramp v průběhu prezidentské kampaně, to už je deviza!(A jinak to asi nemohlo dopadnout, když existuje zajímavé podezření, že se na ten seznam podezřelých v kauze Clearstream nechal Šerkézy napsat úmyslně, de Villepin to prostě musel nechat šetřit, a tím si naběhl na vidle /kdyby to nenechal šetřit, naběhl by si na ně také/ - a Šerkézyho jedinou starostí bylo minimalizovat riziko, že se to nedošetří včas, což je hra riskantní a vysoká, slibující - a v tomto případě i přinesší - velkou výhru.)Že by i Randák - ?
0 0
možnosti
Foto

Martins

31. 10. 2012 10:00
Myslím, že ne...
Sice by zastavení trestního stíhání za zveřejnění platu poradkyně premiéra mohlo Randákovi pomoci, ale zřejmě jen jako (nesprávně zvolený) precedent v případě dalších trestních stíhání za zveřejnění informací ryze soukromých firem, k nimž se Randák dostal... no, legálně těžko. V prezidentské volbě nemá Randák naprosto žádnou šanci - a dodám, díky Bohu. Účelem celé jeho kandidatury dle mého skromného soudu je pouze získání seznamu sympatizantů, využitelných při další činnosti jeho soukromé špiclovací služby - těch, kdo se mu podepsali na petiční listiny na podporu jeho kandidatury.
0 0
možnosti