Neděle 9. srpna 2020svátek má Roman 16 °C skoro jasno Předplatné LN
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Soch 1.8.2020 17:52

Sice muj dik nic neznamena ale musim to sem napsat

Vazena pani Bardotova jste moudra zena a takove by meli vladnout ne jen Francii,ale cele Evrope dik za vas postoj a vase nazory R^R^

Z. Šmerda 31.7.2020 15:53

Celé to hnutí za práva afroameričanů vzniklo, že delikvent

se okamžitě nepodvolil zasahujícím polististum a tvrdým

zákrokem zemřel neb byl nemocný z užívání drog. Nikdo

by se neměl na takového darebného člověka odvolávat.

Myslím i, že BB neřekla nic nového, že oblasti ve Francii

ovládají násilní a krutí přistěhovalci, podporovaní podivnými

aktivisty. Připomíná mi Okamuru, co je za názor hodně

hanoben.

Mám pocit, že nejsme ani tak ohrožování autoritativními

režimy z Východu, co mají v zemi stabilitu, jako magory ze

Západu, co destabilizují společnost. Moc svobody škodí.

J. Škodák 1.8.2020 7:11

Raději budu svobodným „magorem" ze západu se všemi riziky nestability, než magorem na východě v rezavé kleci!

J. Soch 1.8.2020 17:54

Plny souhlas pane

ŠkodákuR^

P. Aron 2.8.2020 17:43

Vy už máte mozek vymytý propagandou stejně jako svazáci v padesátých letech.

D. Píšťala 28.7.2020 21:44

Evropa je v rozkladu! Co budeme dělat?

J. Škodák 29.7.2020 8:38

Reakce typického Čecha. K rozkladu přispívá a potom se blbě ptá v množném čísle my všichni. Otázka zní: Co udělám proto, aby Evropa nebyla v rozkladu?

J. Soch 1.8.2020 17:56

Hochu nevim co budes delat ty, ale take nevim co budou delat ostatni koho tim myslis ;-D;-D

M. Krátký 27.7.2020 19:55

nedonošenej Macron s tou jeho starou pedofilní větví a také bezdětnou Merkelbabou a k tomu celý ÚV EU jsou přesně popsáni Bardotkou a myslí si, že nás opijí rohlíkem. Už 75 let nebyla válka a tak levičáci běsní a snaží se nás zahnat do klece. Bude to masakr !!!!!!

D. Lučanský 27.7.2020 14:55

Je dobře že stateční lidi ještě nevymřeli.Má to zapár už má dávno po karieře i tak díky za poselství.Dobré by bylo aby tento názor řekli i ty herci co mají ještě karieru před sebou.Čím víc lidí se neomarxismu postaví tím lépe pro Francii i pro nás.

J. Škodák 27.7.2020 15:15

Ty problémy mají ve Francii již dlouhou dobu, Proč se tedy neozvala dříve?Pokud vím, tak se ozývala kvůli koňům. Chtěl bych vidět jak by se zachovala v době, kdy si francouzský fašismus podával ruce s tím německým a po obsazení hitlerovským Německem. Určitě by převálcovala Lídu Baarovou.

D. Lučanský 27.7.2020 15:46

J.Škodák: No v článku je napsané že už nějakou dobu tento názor má.Těžko soudit jestli se dá říci pozdě ale přece.Možná že by svůj názor řekla i v té době..Všichni umělci nejsou kolaboranti nějaký. Jen ta doba se zhutnuje. Je trochu zarážející že čeští herci jako Dejdar,Hůlka a Bohdalová měli problémy kvůli tomu že volili Miloše Zemana. No když by žili na menším městě či venkově tak by žádné problémy neměli....

J. Škodák 28.7.2020 13:30

Na tom není nic zarážejícího, protože ti jmenování herci ztratili u slušných lidí kredit, protože podpořili amorálního lháře a hulváta.

D. Lučanský 28.7.2020 17:17

J.Škodák: Náš prezident Miloš Zeman je slušnej.Naší zemi reprezentuje dobře.Mám argumenty že schvaluje osvobození Krymu v roce 2014,taky je proti hnusným tibetským vlajkám a pražské kavárně.To jsou důvody proč jsem ho volil i po pěti letech. To každý kdo ti řekne že volil Miloše Zemana klesne v tvých očích? Nebo se sním hned přestaneš bavit? Není to trochu sektářský přístup? Mě to příjde neuvěřitelný jak může nějaký herec nebo nějaký výše postavený prežský intelektuál co se veřejně přihlásí k legitimnímu prezidentovi mít problémy?

J. Škodák 29.7.2020 10:20

Nemá cenu s Vámi diskutovat, když amorální lháře a hulváty považujete za slušné lidi. Nejste však sám, protože hodně Čechů ani neví co je to slušnost a morálka. Jaký národ, takový prezident!

D. Lučanský 29.7.2020 16:20

J.Škodák: Víte tím jak jsem psal větu.To se s někým přestanete bavit jen pro to že volil Miloše Zemana? a o sektářském přístupu ,tak jsem to psal trochu s nadsázkou aby jste se zamyslel.Myslel jsem že se hned začnete obhajovat že takový nejste. Čeho tím dosáhnete v reálu když budete mít tento postoj ke každému kdo nevolí jako vy? Zkuste se na to podívat rozumě a střízlivě.Zkuste mi odpovědět aspoň na jedno.Když někteří říkají že náš prezident rozděluje společnost.Tak mi zkuste vysvětlit jak naší slušnou společnost spojit? Třeba lidi jako jsem já nebo vy. Kromě kritiky by jste mohl hodit do placu ŘEŠENÍ.

J. Škodák 29.7.2020 22:42

Lučanský, podsouváte mně něco, co jsem nenapsal. Otevřeně říkám všem co volili Zemana, co si o tom myslím, ale zatím se všichni urazili a se mnou nemluví. Jak chcete potom něco řešit?

D. Lučanský 29.7.2020 22:56

J.Škodák: No jak Vám něco podsouvám? Sám jste napsal že se mnou nemá cenu se bavit. Jasně voliči Zemana se na vás naštvali na nemluví s váma.Já s Váma mluvím a slušně. Jistě že každej někdy udělá chybu třeba to vaše fopax s tím že většina Čechů neví co to slušnost a morálka je nebo že náš prezident je lhář a hulvát. Jistě můžete to vzít zpět a omluvit se těm které jste takto urážel. Náš prezident slušný je.Opravdu je na straně Vladimíra Putina to můžu dokázat a také je pro referendum aby jsme vystoupili z EU a NATO. Je mi příjemné jak se chová a jak reprezentuje naší zemi.Přeji si aby po Zemanu přišel prezident co se chová jako Zeman. Ptám se Vás jak naší slušnou společnost chcete spojit? Zkuste vyplodit řešení aby jsme měli jednou prezidenta s kterým budete spokojen vy i já.

J. Škodák 30.7.2020 2:56

Ano, nemá se cenu s Vámi vybavovat, ale rázně Vám musím dát najevo, že podporovat amorální lháře a bulváty je zlo!!

D. Lučanský 30.7.2020 8:19

J.Škodák: No respektuji to že máte nějaký svůj pevný názor.OK Však vězte že mě a mnohé další zraňuje to když našeho prezidenta označujete za lháře a hulváta.Říkal jste že se s Váma příznivci Zemana bavit nechtějí. Tak nemusíte paušalizovat já dávám každému šanci furt dokola jako křesťan. Jistě můžeme ukončit tuhle debatu ale zatím jste nepředložil žádné ŘEŠENÍ JAK SPOJIT NAŠÍ SLUŠNOU SPOLEČNOST.Čeho tím v reálu dosáhnete když vzdáte diskuzi? Nedivte se že Drahoš ani Fischer neuspěli když vy odpůrci Miloše Zemana nemáte přesvědčovací zchopnosti.Zkuste se zamyslet a přečíst po sobě své komentáře.Já jsem Vám předložil mnoho argumentů třeba že Zeman je s Putinem jako důvod proč jsem ho volil. Vy kromě pár opakujícíh urážek jste zatím nepředložil nic.Divim se že neumíte vypotit nic na co by lidi slyšeli.Nemyslím to zle když vám dávám možnost aby jste obhájil svojí pravdu intelektuálně.Čekal jsem víc.....

J. Škodák 30.7.2020 16:03

Jako křesťan byste měl vědět, že je nutné rozlišovat mezi zlem a dobrem. Něměl byste tedy podporovat zlo!!Lhaní, hulvátství a mstivost jsou vlastnosti, kterými Zeman oplývá v hojné míře a pokud Vám toto morální zlo nevadí, tak je to Váš morální problém!

D. Lučanský 6.8.2020 15:23

Zdravím Vás pane J.Škodák na týden mi zablokovali účet tady tak píšu až teď.Asi třikrát jsem Vám položil otázky na které jste zatím neodpověděl.Zeptám se Vás teda po několikáté.Když údajně náš prezident rozděluje společnost,tak jakým způsobem by se měla spojit? To řešení jste nenašel. Co se týče mé křesťanské víry.Tak jsem si vzopměl na slova z bible.Podle ovoce poznáte zda je strom dobrý nebo špatný.Proto podporuji Vladimíra Putina a Miloše Zemana protože jak se říká svý k svému.Právě pro to že náš prezident nelže chová se slušně a je férový jako náš premier tak z důvodůže mi jejich jednání sedí se dávám na jejich stranu.Cítím se s tíhmle hodně morálně vysoko zkuste se zamyslet PODLE OVOCE POZNÁTE.Hlavně bych rád aby jste mi vysvětlil spojování naší slušné společnosti když už někteří blábolí že Zeman rozděluje společnost,

Z. Šmerda 31.7.2020 15:24

Vážím si lidí upřímných, nezaujatých a s vlastním

selským rozumem, co jen nepřebírá různá klišé.

Upřímnost, která nekoresponduje s přesvědčením jiných

a není všem po chutí, považují za lhaní a jasné trefné

vyjádření za hulvátství. Nemám rád lidi typu Drahoše,

neboť se od takových nic podstatného nedovím a nudí.

J. Škodák 1.8.2020 0:18

Koho Šmerdo nemáte rád není podstatné a pokud nemáte rád slušné lidi a nudí Vás, tak je jasné, že máte rád ty druhé.

J. Škodák 1.8.2020 0:18

Koho Šmerdo nemáte rád není podstatné a pokud nemáte rád slušné lidi a nudí Vás, tak je jasné, že máte rád ty druhé.

J. Soch 1.8.2020 17:58

Škodák zase ok souhlas R^

P. Lapiš 27.7.2020 14:36

Bravo Brigitte. Naprostý souhlas. Francie je v totalním rozkladu a zbytek západní Evropy je na tom podobně.

P. Haraším 27.7.2020 10:04

ale proč takto zve i naše vládce babiše a zemana? co si lid zvolí, to má...

J. Škodák 26.7.2020 21:42

To je paráda, reagoval jsem adekvátně na vulgaritu Turečka a moje reakce neprošla. Tak laskavě smažte ten příspěvek páně Turečka!

R. Stary 27.7.2020 4:18

Cenzura je nejen v rozporu s ustavou. Ukazuje ze zivly ktere vladly za totality jsou stale zde a jsou organisovane z jednoho mista.


Biolog Komárek: Jsme účastníky největšího sociologického experimentu všech dob

Biolog, filozof a autor dvou desítek odborných knih a tří románů Stanislav... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Měsíce trvající pandemie nám převrátila životy naruby. Známý biolog, filozof a autor dvou desítek odborných knih a tří...

Brzy dospěju do bodu, kdy si účet na Facebooku zruším, říká Lucie Výborná

Lucie Výborná | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium „Je to hra. Hra, která by měla být přínosná, užitečná, inspirativní,“ říká o své práci moderátorka Českého rozhlasu...

Proč koronavirus už téměř nezabíjí. Vytratí se, nebo se vrátí ještě silnější?

Zdravotník odebírá vzorky pro testování na covid-19 v indické Kalkatě. (23.... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Koronavirus je záhadný. Nečitelný. I když ho zkoumají ti nejchytřejší lidé, pořád o něm víme málo. Chová se jinak. Je...