Diskuse k článku: MACHÁČEK: 2018 – rok cenzury v sociálních médiích

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 14
  • Poslední: 5.1.2018 10:36
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Nový 5.1.2018 8:05

Je pravda, že to je ideální podpůrný prostředek pro "politickou korektnost" a sdílení "evropských hodnot".

Nedá se nic dělat, zase se vracíme do doby, kterou už jsme my starší zažili. Kdo by tomu po revoluci věřil?

Rozdíl mezi námi a Západem je v tom, že právě proto, že jsme to už zažili, tak to vnímáme více. Občané Západu to musí teprve objevit. Zatím se spokojí s tím, že ji řeknou, že je to pro "dobro" :-)))

M. Bilkova 4.1.2018 20:07

Proč to sem Macháček píše?U nás cenzura také funguje. Mnohokrát mi byl vymazán příspěvek do diskuze a to zásadně nepoužívám vulgarismy!!!Dávám si na ně pozor na rozdíl od našich politiků a prezidenta.

J. Nový 5.1.2018 8:03

Kdyby to zavedli u nás, tak zapláčou právě odpůrci Zemana. Ti mají nejnenávistnější příspěvky. A to píšu jako ten, kdo Zemana nevolil a nehodlá volit ani v těchto volbách.

M. Bouček 5.1.2018 9:20

Mám chu ́t napsat, že je to přesně naopak, ale to by asi nebyla pravda. Ale vím, že jsem nikdy nečetl více nenávistných příspěvků než od Zemanových odpůrců a sluníčkářů. Vy jste si jich nevšiml?

J. Nový 5.1.2018 9:40

Teď jsem trochu v rozpacích. Vždyť píšete to samé, co já.

Čeho jsem si tedy měl všimnout?

Ano, všiml jsem si, že zdaleka nejvíc nenávistných příspěvků maji Zemanovi odpůrci. Souhlasím i s těmi nenávistnými příspěvky sluníčkářů.

Co mohu ufělat více? :-)

D. Krajíček 5.1.2018 10:36

Já bych to nerozmazával - sice rychlé čtení, ale souhlasná reakce - vše je v pořádku.

Nicméně v odpověď na položenou otázku bych uvedl, že to pan Macháček píše proto, abychom si zase začali dávat pozor na hubu a zase začli tlačit podstatu sdělení mezi řádky, jak bylo dobrým zvykem za totáče.

P. Pruner 4.1.2018 18:13

>Bohužel na Západě je už minimum pamětníků dob, kdy v těchto státech vládli nacisté a obdobné režimy. Tamější lidé nechápou, že plíživě přicházejí o osobní svobody a míru demokracie. O to významnější je role východních států, kde si dobu socialismu ve zlém i dobrém dosud pamatuje spousta lidí. K tomu dovolte připomenout žabí syndrom: žába z horké vody hned vyskočí, ale když se teplota vody zvyšuje postupně, tak setrvává až se uvaří.

>Totalitním režimům je vlastní používání cenzury. Nyní se k ní uchylují státy deklarující se jako demokratické - kde zůstal Západ osmdesátých let ke kterému jsme vzhlíželi jako ke vzoru ? Kde je EU do které jsme v roce 1996 podávali přihlášku ? Jsme schopni přispět k reformám EU anebo je EU už nereformovatelná jako svého času SSSR či celá RVHP ? Je třeba, abychom včas vyskočili z EU jak ty žáby ?

J. Kolumberský 4.1.2018 18:10

Cenzura má jednu obrovskou výhodu, otevře oči části naivní veřejnosti, která věřila politicky korektním lžím o ochraně sviňských "hodnot".

J. Cervenka 4.1.2018 16:32

dalsi omezeni svobody - nasleduje se Svedsko, kde takove zakony uz maji 2 roky. A soudci a pravnici mlci. Slovo 'nenavist' se pouziva ted bezne kdyz jde o cokoliv proti zhoubnemu islamu. Zatim ne moc v Cechach.

J. Nový 5.1.2018 8:07

Slovo "nenávist" se použije u každého nesouhlasu s politicky korektními názory.

Je to pohodlné a hlavně se dá proti tomu "bojovat".

Bojovat proti nesouhlasu je už takové divné a oni to vědí :-)))

j. jonáš 4.1.2018 15:57

... komunisti ve vládě... cenzura nesprávných názorů... samozvané "elity" mající pocit, že ví vše nejlíp a proto mohou rozhodovat i za druhé... Déjá vu :(

T. Kohout 4.1.2018 15:22

Tento svět není pro starý. To je jediný, co mě napadá...

Možná mladý se v tom nějak vyznaj.

J. Nový 5.1.2018 8:09

Dítě si zvykne na jakékoliv podmínky v nichž se narodí. Pokud se narodí ženě zavřené v kleci, tak tam s ní bude spokojeně žít a bude mu to připadat normální. A když si ta jeho matka bude pochvalovat, že jí přidělili klec o m2 větší, než té "krávě" ve vedlejší kleci, dítě bude hrdé na to, že mají víc. :-)))

R. Vašíček 4.1.2018 14:48

https://www.welt.de/politik/article172118206/Beispiel-Niedersachsen-Zusammenhang-zwischen-Kriminalitaet-und-Fluechtlingszuzug-festgestellt.html

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

DANIEL, ADAM A ZBYHNĚV. Táta Hložek (vpravo) se svými syny Danielem a Adamem | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Tyson | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Moderátorka a hvězda sociálních sítí Nikol Štíbrová. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...