Pravnoučata emigrantů. Způsob, jak chce vládní koalice v příštích volbách nabírat hlasy?

Premium

Radka Kvačková | foto: Lidovky.cz

Zaslechla jsem nedávno v rádiu docela ostrou přenici dvou politiků o to, jestli české občanství mají dostat i pravnuci emigrantů, kteří o něj (přesněji o občanství československé) v minulosti neprávem přišli.

Když se to dá dohromady s návrhem na korespondenční volbu, jež ušetří českým občanům v zahraničí cestování k urně na zastupitelských úřadech, je to prý způsob, jak chce vládní koalice v příštích parlamentních volbách nabírat hlasy.

Pravda je, že minule si hlasy posílanými z ambasád skutečně trochu pomohla.

Vyzkoušejte siPremium za polovinu

S reklamou Bez reklam

Měsíční

49
99 Kč
Předplatit
Ušetříte 50 Kč

Roční

690
989 Kč
Předplatit
Ušetříte 30 %
 
• Pro všechny 1 000 Kč na dovolenou
• Hrajete o 10 000 Kč na dovolenou

Dvouleté

1 889
Předplatit
Nejvýhodnější
Ušetříte 20 %
• Pro všechny 1 000 Kč na dovolenou
• Hrajete o 10 000 Kč na dovolenou

Měsíční

199

Roční

1 990
Předplatit
Ušetříte 398 Kč oproti
měsíčnímu předplatnému
• Pro všechny 1 000 Kč na dovolenou
• Hrajete o 10 000 Kč na dovolenou

Dvouleté

3 690
Předplatit
Ušetříte 1 086 Kč oproti
měsíčnímu předplatnému
• Pro všechny 1 000 Kč na dovolenou
• Hrajete o 10 000 Kč na dovolenou

Připojte se ještě dnes a získejte:

  • Neomezený přístup k obsahu iDNES.cz, Lidovky.cz a Expres.cz
  • Více než 50 000 prémiových článků od renomovaných autorů
  • Přístup k našim novinám a časopisům online a zdarma ve čtečce
Více o iDNES Premium
Máte už předplatné? Přihlásit se
Vstoupit do diskuse (5 příspěvků)
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.