Výborný článek pane Palato!Poukazuje na skutečnost,že když Češi bojují proti vnějšímu nepříteli,vyhrávají.Jakmile začnou bojovat proti sobě,prohrávají na celé čáře s dlouhodobými následky.Tak i nešťastné husitské války ukázaly národu,že je na tom nejhůře,pokud v jeho řadách pozvedají fyzické zbraně duchovní.Jan Hus bojoval Božím slovem,ale Prokop Holý už bral do rukou zbraň.Dnes má český národ štěstí,že má prezidenta-husitu,který je vzdělaný,a proto i jeho slova jsou účinnými zbraněmi na texty,které nemají ani hlavu,ani patu.A text EÚ je nepochybně jedním z nich!