Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Lepka 3.9.2019 16:16

To bude rána, až si nadpoloviční většina populace uvědomí, že je to jen hloupé vymývání mozků, novou televizi se nekoupí a navíc odhlásí. To by utřel hubu stát i TV společnosti. Ale do doby než se někdo bude muset chytit za rypák se nic nezmění a furt do nás budou hustit ty x krát recyklované sr.čky, vždyť už teď nelze sledovat více než 90% pořadů.

P. Harabaska 3.9.2019 13:08

Článek říká: Jde o velké peníze. Ano. O ty jde vždycky až na prvním místě. Kupte si dneska přijímač X amy vám zajistíme, že za pár roků si budete muset koupit nový přijímač Y. Hlavně, že je koho systematicky okrádat.

S. Vor 3.9.2019 10:19

velké přepínání je již ted,když nikde není nic jiného než debilní reklama a kuchařské pořady..Je to normální?Pro někoho asi jo.

P. Harabaska 3.9.2019 13:16

Zcela normální to je tehdy, uvědomíte-li si, že z vás mají provozovatelé televizních stanic úplné lejno, zatímco za reklamy jim někdo platí. Výsledkem je, že čistá doba vysílání epizody detektivního seriálu je kratší než během t doby vysílané reklamy.

J. Orlík 3.9.2019 9:46

Já se, sice, na obrazovku dívám, ale TV vysílání sleduji minimálně. To bylo humbuku, že má ČT 6 programů, Nova, Prima a další další desítky. Nicméně co z toho, když skladba pořadů je katastrofální, nejlepší sport je dnes už stejně placen, ČT není schopna vysílat ani ligu mistrů v momentě, kdy tam hraje český mančaft. A tak jediné dva programy, které sleduji, jsou ČT2 a Prima Zoom. Vyjímečně něco jiného. Přechod na digitální vysílání by bylo fajn, kdyby se bylo na co dívat. A tak televizní okruhy vysílají neinteligentní seriály. Donedávna jsem měl za to, že největší žumpa jsou hispánské seriál. Ale zjišťuji, že jsem se hrubě mýlil, neboť přetlak těch českých je tak velký, že není možné, aby byly kvalitní. Český divák je ohlupován do úplného zblbnutí. To už je pak fakt lepší ponechat si svůj kvalitní televizor, který nový systém nezpracuje a pořídit si satelitní nebo internetovou televizi, byť za cenu vyšších poplatků, protože tam je aspoň výběr. Terestriální vysílání je katastrofální.

K. Novák 3.9.2019 9:49

Na satelitní nebo internetové televizi je ještě více přiblblých seriálů a ještě za ně člověk platí.

H. Kotaz 3.9.2019 10:16

ČT ART je také občas koukatelný. Na ostatních televizích leda tak filmy z kin našeho mládí.

H. Kotaz 3.9.2019 7:41

Hlavně aby ta technologie fungovala bezproblémově, s jištěním. A nestalo se, že to bude zlobit zrovna ve chvíli, kdy člověk kouká na televizi protože dávají něco koukatelného. A to toho moc není i přes přehršel tv kanálů.

P. Harabaska 3.9.2019 13:14

Buďte rád, že se můžete vůbec na něco koukat. Když jsme vstupovali do EU, tvrdili naši forštandi, že televize bude plná kvalitních filmů z Francie, Německa, Itálie atd. Nikde nic. Namísto toho všude dávají pořady pro blbé, kde neexistující publikum dává divákovi na TV svým smíchem či vzdechy pokyny, kdy se má smát a kdy vzdychat. A tak systém určený pro úplně debilního diváka amerického je úspěšně i českými "tvůrci" přejímán i do pořadů ryze českých. Nová doba potřebuje dav zcela "vygumovaných" idiotů a tomu slouží i televizní tvůrci.

L. Novák 3.9.2019 6:45

Lepší je na televizi vůbec nekoukat. Žere peníze (a hlavně mozek) diváků... :-P

J. Jonák 3.9.2019 10:24

Musíte si umět vybírat. Tak je to se vším. S jídlem, lidmi, knihami...;-)


Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Moderátorka a hvězda sociálních sítí Nikol Štíbrová. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Krampol o Belmondovi: Když on točil Zvíře, já hrál traktoristu

Z knihy Belmondo o Belmondovi | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Přes třicet let promlouvá na české diváky božský Bébel, jak Jean-Paul Belmondovi v rodné Francii přezdívají, hlasem...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Psychoterapeut Jan Vojtko | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...