Sobota 1. dubna 2023, svátek má Hugo
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuse k článku

Odebráním tří dětí v Rotherhamu došla Britům trpělivost

Místní správa jako důvod uvedla, že jejich pěstouni jsou členy „xenofobní“ strany UKIP. Ta díky tomu uspěla v tamních doplňovacích volbách.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Ctenarcp

Zbytečně podsouváte něco, co nedělám,
na to nehraju. Nácek jako nácek, jedno z kterého národa. Vždy špatně, i kdybyste se dovolával Úmluvy. Dobrou noc.http://www.haaretz.com/jewish-world/jewish-world-features/u-s-rabbi-faces-dissent-for-slamming-obama.premium-1.478303 http://www.haaretz.com/news/diplomacy-defense/idf-social-media-guru-s-obama-style-post-lands-him-in-hot-water.premium-1.480953 
0/0
2.12.2012 22:29
Foto

Ctenarcp

Pane Kurasi,
a na které straně bude v post-korektním období více Židů (židů)? Trochu to sleduji a zdá se, že přikládáte pod kotel, ve kterém se zatím v poklidu cachtáte. Politická korektnost zatím chrání především sionistické blouznivce. Ale jste chytrý muž, máte ještě čas přemýšlet, co a proč napíšete.Židé odstranili hanlivé nápisy u podobizny papeže Pia XII. v Jad Vašem  Své gratulace vyjádřil i prezident Evropského židovského kongresu Moshe Kantor, který prohlásil, že Židé velmi vítají sjednocenější Evropu, která spojuje do jedné rodiny Evropany s nejrůznější minulostí. Je též hrdý na to, že si evropské Židovstvo osvojilo ideál sjednocené Evropy. Ke gratulacím se připojil i Ronald Lauder, prezident Světového židovského kongresu. „Užší evropská integrace představuje výhodu hlavně pro Židy a členy dalších minoritních komunit, a ačkoli nás antisemitismus a rasismus stále znepokojují, Evropská unie je – a v budoucnu bude – naším hlavním spojencem při překonávání těchto negativních jevů. Na mezinárodní úrovni by měla EU cenu přijmout jako povzbuzení k aktivnějšímu a energetičtějšímu postoji k důležitým otázkám, jimž dnes svět čelí, včetně íránské hrozby, vzrůstu islamistických organizací a znepokojivého vývoje na Blízkém východě,“ dodal Lauder. http://www.ztis.cz/rubrika/zidovske-komunity-ve-svete/clanek/zidovske-skupiny-gratuluji-eu-k-ziskani-nobelovy-c Komise blízkovýchodních expertů Evropské unie doporučila členským zemím vydat zákaz vstupu "agresivním izraelským osadníkům". Podobný zákaz se například vztahuje na představitele běloruského režimu. Proti "černé listině" židovských osadníků už tvrdě protestovala izraelská vláda. http://zpravy.idnes.cz/eu-chce-prosadit-zakaz-vstupu-zidum-z-osad-na-sve-uzemi-pgq-/zahranicni.aspx?c=A121128_170005_zahranicni_pul
0/0
2.12.2012 8:17
Foto

Kedu

iránská hrozba
zmiňujete iránskou hrozbu... Za dobu existence Iránu proběhl jediný vojenský konflikt a to když došlo k napadení Irákem, který měl vehementní logistickou a materiální podporu USA a Izraele. Moderní Irán za dobu své existence nikdy nenapadl vojensky jiný stát a ani nic takového prokazatelně neplánoval, neplánuje a plánovat ani nehodlá. Jediné relevantní vyjádření Iránu je obranná politika a zdůraznění práva na odpovídající reakci v případě vojenského napadení například Izraelem či USA. Vše ostatní jsou propagandistická tvrzení Izraele a některých zemí Západu, která si nezadají s účelovostí tvrzení o ZHN v Iráku...Psát o hrozbě ze strany Iránu je stejně hloupé, jako zmiňování pakistánských znásilňovatelů britských školaček a vytvářením obrazu celé muslimské společnosti jako někoho, kdo je primárně špatný a zlý.
0/0
2.12.2012 10:10
Foto

Typické
Každá příležitost je pro levičáka dobrá aby si plivl na Izrael. Můžete tu "podporu Izraele Iráku" nějak blíž specifikovat? Irák měl logistickou a materiální podporu především od tehdejšího komunistického bloku v čele se SSSR a ČSSR. USA zůstávaly hluboko v závěsu za dalšími státy (a jejich účast je navíc, vzhledem k tomu, čeho se iránci dopustili na americkém velvyslanectví naprosto pochopitelná) a navíc USA dodávaly jako jedna z mála zemí i do Iránu (součástky do letadel). A co se týče Iránské hrozby, tak je snad každé logicky uvažující osobě jasné, že pokud se představitel jedné země (s víceméně neomezenou mocí)  vyjadřuje, že je nutné jinou zemi vymazat z mapy tak je jasné, že se ta druhá země musí mít zatraceně na pozoru.
0/0
2.12.2012 15:37
Foto

Kedu

dobrá rada
nejprve si prostudujte téma a pak v závěru navštivte v Teheránu bývalou americkou ambasádu. Tam zjistíte, že američané porušili diplomatický protokol tím, že na ambasádě zřídili tajné výzvědné centrum operující proti Iránu, což se tehdy iráncům díky náhlému přepadu vyslanectví podařilo hmatatelně prokázat. I proto nemohli američané tehdy nikoho získat na svou stranu v boji proti Iránu. Irácký útok na Irán byl proveden s vehemtní podporou USA, která po několika letech bojů dostala oficiální podobu podpisem smlouvy mezi Irákem a USA v roce 1987:-)
0/0
3.12.2012 9:56
Foto

Evidentně víte o problematice prd
takže se rad zdržte, jinak budete za idiota.  "Vehementní podpory a špionážní centra" jsou typickou levičáckou propagandou vycucanou z prstu primitivního idiota. Největší podporu měl Irák od SSSR a ČSSR, což se dá narozdíl od "špionážních center" snadno dokladovat výzbrojí Irácké armády.
0/0
6.12.2012 21:09
Foto

Jak z komunist. brožurek
"tajné výzvědné centrum"-  tak pitomé výrazivo je dnes již vzácné, čtete asi býv.produkci nakladat. Naše Vojsko, Magnet, Svoboda...Již jste viděl "veřejné výzvědné centrum? Miláčku, v 90, letech (o problametiku se nezajímám, novější data neznám) se odhadovalo, že z těch 470 "diplomatů" hypertofované ruské ambasády v Bubenči je skutečných  diplomatů necelá polovina. Ti ostatní běhali po loukách a sbírali motýly.     
0/0
8.12.2012 4:41
Foto

Marek Kyncl

Jen aby to probuzení, které
Jen aby to probuzení, které tolik opěvujete neskončilo opět plynovými komorami, euthanazií invalidů a dalšími podobnými kroky na záchranu naší civilizace.
0/0
2.12.2012 7:53
Foto

Olegis

Ano, plynové komory by u chyběli
Díky lidem jako jste vy se Angličané dostali, kam se dostali.Díky tomu že media jako je The Guardian, BBC a pod. mohou beztrestně šířit svoji anti-bílou, multikulturní, feministickou, gay, pro-muslimskou, pro-diversity,white-guilt, levičáckou propagandu se na obzoru objevila další genocida - a to genocida bílých lidí.  Jsem zvědavý za jak dlouho se při tomto trendu stane bílá barva kůže problémovou.Nazapomeňme že i u nás v Česku jsou poslové těch "lepších zítřků" Evropy bez původních obyvatel. Vede v tom MF dnes, moderátor Kraus a jeho "nevinné " , ale systematicky vytrvalé rádoby vtipy na adresu žen s  blond vlasy, protibílý rasista Čulík a otázka Václava Moravce s jeho neskrývaným obdivem k manipulativní BBC.
0/0
2.12.2012 9:00
Foto

Dalibor Pátek

The Guardian
Zrovna The Guardian je příkladem toho, jak by médium mělo vypadat, dávají prostor všem názorovým proudům (podobně jako tady). Jistě ne každému se to líbí, ale podle jakého klíče byste vybíral ty "správné"?
0/0
2.12.2012 12:21