Čtvrtek 1. června 2023, svátek má Laura
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Jak to bylo s registracemi? Ptejte se manažera Boleslavi Hniličky

Sportovní manažer hokejového klubu BK Mladá Boleslav Milan Hnilička. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

UKONČENO

V hokejové extralize vyplula na povrch aféra s neplatnými registracemi. Neoprávněně nastoupilo několik hráčů Plzně, Kladna a Mladé Boleslavi a jejich zápasy budou s největší pravděpodobností kontumovány. Právě Mladá Boleslav by za neoprávněné starty "zaplatila" nejvíce, přišla by o dvaadvacet bodů z čtyřiadvaceti. Na administrativní chybu a odvolání proti odečtu bodů se ptali jste se sportovního manažera BK Mladé Boleslavi Milana Hniličky.

položených otázek: 15 | jak se správně ptát | Aktualizovat
  1. Otázka má být stručná a jasná, maximálně tři řádky.
  2. Není možné reagovat na otázku zakládající se na externím odkazu.
  3. Přestože konfrontační otázky vítáme, nesmí překročit hranici slušnosti.
  4. Nepište otázky VELKÝMI PÍSMENY.
  5. Podepište se.
  6. Neopakujte dotazy, které už položili jiní.

Přehled položených otázek

OTÁZKA (8.11.2010 11:38) Vítek
Dobrý den Milane, jsem přesvědčen o tom, že naprostá a drtivá většina příznivců hokeje je proti frašce, kterou by kontumace způsobila. Jen několik funkcionářů je na opačné straně. Máte teď několik dnů čas. Nestálo by za to se pokusit názor veřejnosti - což jsou minimálně desetitisíce lidí, ale možná i více - nějakým způsobem použít ? Vyhlásit oficiální anketu ( referendum ) mezi příznivci ? Nemá sice žádnou právní relevanci, ale přece jen by to mohlo i svazu "ulehčit " rozhodnutí a změnit ( pod tlakem veřejnosti :-) ) svůj ješitný postoj....... Ve Vítkovicích byl včera viditelný transparent KONTUMACE NE, nevím jak jinde. Jenže tudy cesta nevede, je pauza a pak už se má rozhodnout. Kontumaci odsuzuji a je mi trapně za ty " šéfy" v extraligových klubech, kteří ji také podporují. Pro kontumaci je v téhle zemi jen tak asi 10 lidí !!!
OTÁZKA (8.11.2010 11:33) Hanzlík
Je to kruté, ale proč dělat vyjímky. Už jste potrestaly v klubu toho kdo se zabývá registracemi?
OTÁZKA (8.11.2010 10:52) XXX
Dobry den, pokud prijdete o 22 bodu, dokazete si predstavit, jaky dopad by to melo na motivaci hracu? Nezabalili byste sezonu? A byla by tu moznost pohybu v kadru?
OTÁZKA (8.11.2010 10:51) MIra
Dobry den, budete po vyreseni problemu apelovat s dalsimi kluby na zmenu systemu registrace. Pokud pan Sulc rekne, ze tech papiru ma na stole pred sezonou 20 tisic, je to az desive a da se ocekavat, ze se muze nejaka chyba stat a nejaky papir ztratit.
OTÁZKA (8.11.2010 10:49) Pavel
Dobry den, jak se k celemu problemu stavi vasi fanousci? Komunikujete s nimi? Treba v Plzni minuly tyden odvolali obri (vulgarni) protesty po apelu Martina Straky, u vas odesli fanousci a hraci byli prekvapeni (i kdyz s tim souhlasi), ale pry o tom nevedeli...
OTÁZKA (8.11.2010 10:48) Martin
Dobry den, je pravda, ze bordel byl v registracich jiz minuly rok? Hrozi treba i znehodnoceni vysledku minule sezony?
OTÁZKA (8.11.2010 10:47) Kiki
Drzim vam palce, at tento nesmysl boj vyhrajete. Presto vyvstava otazka, proc maji problemy jen tri kluby a ostatni jsou v klidu? Je mozne za tim videt treba i zakulisni boj? Spekulovalo se jiz o Sparte.
OTÁZKA (8.11.2010 10:46) Pavel
Dobry den, dovedete si představit, že by nastala druha moznost, kterou udajne povoluji pravidla a kterou jiz pan Sulc zminil a to, ze by se misto kontumaci duely odehraly znovu?
OTÁZKA (8.11.2010 10:43) Mirek
Dobry den, kdy myslite, ze se cela kauza vyresi? Jednate prubezne s panem Sulcem a stavi se k cele situaci porad stejne - tj. ze vam hrozi kontumace?
OTÁZKA (8.11.2010 10:04) Bedřich Bednář
Jak je možné že 11 klubů to má v pořádku a vy v tom máte bordel, někdo za to zodpovídá a bere za to velké peníze.PAN VOLF z Kladna to řekl na rovinu a vy se oháníte soudama.
OTÁZKA (8.11.2010 8:55) Vrbka
Nevím jak je to v hokeji s registracemi, v kopané je to jasné. Kontumace za hráčena černo je jasná. Na Třebíči ve fotbale to stojí každý takový start 3000 Kč a kapitán, trenér vedoucí mužstva 2 _ 4 měsíce na tvrdo. Co vy na to. U nás se to dělá za darmo a ještě to stají vlastní peníze. Tam t dělají lidé asi ne zadarmo. Jo to ostuda a měl by to být pořádný trest. Odpovíte mě?
OTÁZKA (7.11.2010 23:36) Miroslav Miškovský
Dle normální logiky věci odpovídá za správnou registraci hráče příslušný svaz , který tuto registraci potvrzuje. U spousty sportů se vystavuje průkazka ( nevím jak je to u hokeje). Jak je tedy možné , že rozhodčí připustili hráče bez platné regisrtrace ke klubu k jednotlivým zápasům ? Přece musí i v hokeji existovat nějaký kontrolní mechanismus, kterým si celek může zkontrolovat oprávněnost startu soupeřova hráče - nebo hokeji né ? Děkuji M.Miškovský
OTÁZKA (7.11.2010 13:44) Zdeněk Čapek
Dobrý den, domnívám se, že pokud došlo k chybě, tak na obou stranách. Tedy jak na straně klubů, tak federace. Můj názor je, že mají-li se kontumovat výsledky zápasů, měl by, před touto kontumací, rezignovat na svoji funkci pan Šulc a ostatní činovníci, kteří se podepisují pod soupisky a transfery hráčů. Pokud někdo připojí svůj podpis pod jakou-koli listinu, nese automaticky odpovědnost za to, že věci v ní uvedené jsou v pořádku a vsouladu se zákonem, vyhláškou nebo řády. Sdílíte tento názor?
OTÁZKA (7.11.2010 13:25) smečeňák
Je to hrůza přijít v polovině základní části soutěže o tolik bodů, ale proč? Není to vlastně selhání vašeho managementu potažmo zodpovědneho funkcionáře za registrace hráčů? Pan Šulc, jako ředitel soutěže, v souladu s řády řeší a nesmí dopustit precedens. Vy jste povinni řády dodržovat a tudíž se divím proč porušení precedensu tj, odebrání bodů v souvislosti s kontumací vyžadujete. Vysvětlete mi to, prosím!
OTÁZKA (5.11.2010 17:11) Martin
Dobrý den, jaký je váš názor na srovnávání současné aféry v extralize s aférou na OH v Naganu, kde Švéd Ulf Samuelsson nastupoval neoprávněně, jelikož neměl švédské občanství, ale americké. Podle řádů Mezinárodní hokejové federace (IIHF) měly tedy být švédské výsledky automaticky anulovány. Federace tehdy nechtěla znehodnotit turnaj a využila dodatku, že v mimořádných případech lze rozhodnout jinak. Díky za odpověď.